Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 58821 - 58840 Napsat příspěvek

sonoluca

Okamzite shanet, Gervais nemalo rulluje...
477027
Okamzite shanet, Gervais nemalo rulluje...
sonoluca
0 0
reagovat
No tak to jsme na tom úplně stejně, po prvním dílu nic moc, pak přišel druhej a hlavně třetí díl - The Quiz, kterej přihodil jako bonus Finchyho a byl jsem jasnej :+. Americkou verzi jsem zatím neviděl, možná časem, Carella mám sice rád, ale to co předvádí Gervais :)). Sem zvědavej na Extras
477026
No tak to jsme na tom úplně stejně, po prvním dílu nic moc, pak přišel druhej a hlavně třetí díl - The Quiz, kterej přihodil jako bonus Finchyho a byl jsem jasnej *:+*. Americkou verzi jsem zatím neviděl, možná časem, Carella mám sice rád, ale to co předvádí Gervais *:))*. Sem zvědavej na [link="http://www.csfd.cz/film/222228-extras/"]Extras[/link]
0 0
reagovat
Dal jsem se na The Office. První díl jsem se moc nebavil, ale pak jsem se buď naladil na stejnou vlnu, nebo jsem přistoupil na hru autorů a od té doby se příjemně bavím. Humor založený na trapnosti, kombinovaný s inteligentním a absurdním humorem ala Monthy Python na který se autoři často odkazují, vyplňuje seriálovou mezeru o které jsem ani netušil, že existuje. Americká předělávka mě svým prvním dílem rozhodila, neboť je to teměř slovo od slova převzaté z UK, naštěstí se, ale hned druhým dílem přestali okatě opičit. Sleduji obě série paralelně a pochopitelně je ta anglická lepčí, ale je zajímavé jak se amíci s tím non sitcom humorem poprali, každopádně má angilcká verze mnohem lepčí casting, toho bývalého vojáka žeru, stejně jako jeho provokatéra a jejich šefa. Nečekejte žádnou velkou srandu a záchvaty smíchu, tady jde o něco jiného.
477025
Dal jsem se na The Office. První díl jsem se moc nebavil, ale pak jsem se buď naladil na stejnou vlnu, nebo jsem přistoupil na hru autorů a od té doby se příjemně bavím. Humor založený na trapnosti, kombinovaný s inteligentním a absurdním humorem ala Monthy Python na který se autoři často odkazují, vyplňuje seriálovou mezeru o které jsem ani netušil, že existuje. Americká předělávka mě svým prvním dílem rozhodila, neboť je to teměř slovo od slova převzaté z UK, naštěstí se, ale hned druhým dílem přestali okatě opičit. Sleduji obě série paralelně a pochopitelně je ta anglická lepčí, ale je zajímavé jak se amíci s tím non sitcom humorem poprali, každopádně má angilcká verze mnohem lepčí casting, toho bývalého vojáka žeru, stejně jako jeho provokatéra a jejich šefa. Nečekejte žádnou velkou srandu a záchvaty smíchu, tady jde o něco jiného.
0 0
reagovat
jj Housik je bomba, inak este dalsi serial...staci sa pozriet do rubriky serialy a najdes co hladas;)
477024
jj Housik je bomba, inak este dalsi serial...staci sa pozriet do rubriky serialy a najdes co hladas*;)*
0 0
reagovat

strangercz

House MD. Nevěřil jsem, ale teď už na to pár týdnů koukám kdy můžu...
477023
House MD. Nevěřil jsem, ale teď už na to pár týdnů koukám kdy můžu...
strangercz
0 0
reagovat
ještě sem neviděl večer se mrknu ale kámoš řikal že dobrý

jinak nevíte někdo o nějakém dobrém seriálu (nemám rád anime) a mimo shieldu, komparzu
477022
ještě sem neviděl večer se mrknu ale kámoš řikal že dobrý jinak nevíte někdo o nějakém dobrém seriálu (nemám rád anime) a mimo shieldu, komparzu
0 0
reagovat
strangercz: A ake to bolo?
477021
strangercz: A ake to bolo?
0 0
reagovat
jinak včera měla premiéru nová epizoda eureky
477020
jinak včera měla premiéru nová epizoda eureky
0 0
reagovat

Vincent

Můj ty bože:o:o To néééééééé:- Brna se nějaký čas straním:D
477019
Můj ty bože*:o**:o* To néééééééé*:-* Brna se nějaký čas straním*:D*
Vincent
0 0
reagovat
link

tohle ti zvedne náladu :)
477018
http://www.youtube.com/watch?v=fEwQUKC3T5k tohle ti zvedne náladu *:)*
0 0
reagovat
Občas bych někoho nejradši nakopal do prdele
477017
Občas bych někoho nejradši nakopal do prdele
0 0
reagovat
Yup, it's over! :-
477016
Yup, it's over! *:-*
0 0
reagovat

strangercz

Vypada to, ze druha serie urcite nebude ?):-
477015
Vypada to, ze druha serie urcite nebude *?)**:-*
strangercz
0 0
reagovat
chci se zeptat je možnost že bude druhá série Studia 60 začalo mě to bavit jak prase a dost by mě mrzelo kdyby to nedaly
477014
chci se zeptat je možnost že bude druhá série Studia 60 začalo mě to bavit jak prase a dost by mě mrzelo kdyby to nedaly
0 0
reagovat
Kvízová otázka do ringu: Tak deset let zpátky jsem viděl film, nebo televizní sérii (proto kvíz jak v seriálech, tak ve filmech ;), u které mi bohužel vypadlo jméno a nemůžu najít....
Popis: Jednalo se zřejmě o tu tel. sérii... Pojednávala o o rodině, která bydlela v jednom podivném domě, nebo bytě. Na tom (asi) bytě byly zajímavé hlavně obrazy přes celou stěnu...
Zajímavá věc na celé záležitosti ;): A byly to právě zmiňované obrazy - mohli jste do nich totiž vstoupit, nebo je pozorovat jako dějiště za oknem... Když jste do nich vstoupili, byli jste součást obrazu, jakmile jste vystoupili, věci zobrazené na obrazech se staly skutečné... Nádherné obrazy africké divočiny a hladových vlků jako nechtěný bonus...
Špetka temnoty neuškodí: Aby to nestačilo, hlavní nosná linie se táhla kolem hlavního záhadného obrazu - který však neuvidíte - a pokud uvidíte, vaše vlasy se stanou malířovou pomůckou k výrobě dalšího kouzelného "živého" obzaru a vy - jak tomu už bývá - darujete duši konkrétnímu obrazu a, no, odejdete do věčných lovišť....
Odměna pro výherce: Nijak závratná, ale přesto prestižní - bude mnou, ale i dalšíma, uznávaná a vzívaná osobnost, protože tento "seriál/film" nemá jen perfektní námět, ale taky krásnou vizuální stránku a zaslouží si být na sebe upozorněn ;)....
Tečka na konec: Vím, je to hodně dávno a s některými filmovými věcmi, které jsem viděl já, ke všemu dřív, měla problém určit celá redakce, ale snad se stane zázrak a někdo si vzpomene ;):)....
477013
Kvízová otázka do ringu: Tak deset let zpátky jsem viděl film, nebo televizní sérii (proto kvíz jak v seriálech, tak ve filmech ;), u které mi bohužel vypadlo jméno a nemůžu najít.... Popis: Jednalo se zřejmě o tu tel. sérii... Pojednávala o o rodině, která bydlela v jednom podivném domě, nebo bytě. Na tom (asi) bytě byly zajímavé hlavně obrazy přes celou stěnu... Zajímavá věc na celé záležitosti ;): A byly to právě zmiňované obrazy - mohli jste do nich totiž vstoupit, nebo je pozorovat jako dějiště za oknem... Když jste do nich vstoupili, byli jste součást obrazu, jakmile jste vystoupili, věci zobrazené na obrazech se staly skutečné... Nádherné obrazy africké divočiny a hladových vlků jako nechtěný bonus... Špetka temnoty neuškodí: Aby to nestačilo, hlavní nosná linie se táhla kolem hlavního záhadného obrazu - který však neuvidíte - a pokud uvidíte, vaše vlasy se stanou malířovou pomůckou k výrobě dalšího kouzelného "živého" obzaru a vy - jak tomu už bývá - darujete duši konkrétnímu obrazu a, no, odejdete do věčných lovišť.... Odměna pro výherce: Nijak závratná, ale přesto prestižní - bude mnou, ale i dalšíma, uznávaná a vzívaná osobnost, protože tento "seriál/film" nemá jen perfektní námět, ale taky krásnou vizuální stránku a zaslouží si být na sebe upozorněn ;).... Tečka na konec: Vím, je to hodně dávno a s některými filmovými věcmi, které jsem viděl já, ke všemu dřív, měla problém určit celá redakce, ale snad se stane zázrak a někdo si vzpomene ;):)....
0 0
reagovat

xMort

Je pravda, že je to špión, ale každý pracovník CIA jednou služební průkazku a zbraň dostal, jeho blbost, že si je neuložil na nějaký místo a místo toho je nechal na pobočce, aby mohl špiónit;)

P.S. ale radši se mrknu;)
477012
Je pravda, že je to špión, ale každý pracovník CIA jednou služební průkazku a zbraň dostal, jeho blbost, že si je neuložil na nějaký místo a místo toho je nechal na pobočce, aby mohl špiónit*;)* P.S. ale radši se mrknu*;)*
xMort
0 0
reagovat

Fluke

Myslím, že podobní lidi žádné doklady nemají :) Mrkni sám a uvidíš..
477011
Myslím, že podobní lidi žádné doklady nemají :) Mrkni sám a uvidíš..
Fluke
0 0
reagovat

xMort

No počítejme s tím, že by nesměl překročit ani hranici toho amerického státu, ve kterém je. Mohl by klidně zajít na místní FBI/CIA Field office a vymámit spolupráci. Počítám s tím, že doklady CIA mu nesebrali:)
No někdy se staví i na nelogičtějších pointách;)
477010
No počítejme s tím, že by nesměl překročit ani hranici toho amerického státu, ve kterém je. Mohl by klidně zajít na místní FBI/CIA Field office a vymámit spolupráci. Počítám s tím, že doklady CIA mu nesebrali*:)* No někdy se staví i na nelogičtějších pointách*;)*
xMort
0 0
reagovat

Sennh

Diky, zkusim to nejak zjistit, byl jsem tam a v profilu je akorat, ze ma nekdy byt 1.dil 2.serie a datum je tam akorat 2007 a to jeste mozna s otaznikem, takze zatim toho moc nevedi asi ?)
477009
Diky, zkusim to nejak zjistit, byl jsem tam a v profilu je akorat, ze ma nekdy byt 1.dil 2.serie a datum je tam akorat 2007 a to jeste mozna s otaznikem, takze zatim toho moc nevedi asi *?)*
Sennh
0 0
reagovat

Fluke

On jim akorát volá a sekretářky ho odmítají s tím, že neexistuje a kdesi cosi. navíc nesmí překročit hranice, jinak ho zabijí (aby se nedostal k cizím výzvědným službám). Ale ten seriál má víc mezer...
477008
On jim akorát volá a sekretářky ho odmítají s tím, že neexistuje a kdesi cosi. navíc nesmí překročit hranice, jinak ho zabijí (aby se nedostal k cizím výzvědným službám). Ale ten seriál má víc mezer...
Fluke
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se