"a) Lze si postavit levnější počítač (byť míň "cool" provedení)."
Ty jsi realistický očekával nebo jiného? Vždyť tohle muselo vždycky platit, oni to nedotují jako to dělají výrobci konzolí.
Je to premium hračka která má na PC fantasticky minimalistický form factor a chlazení, já si nemyslím že mohou jít s cenou o moc níž i kdyby chtěli, ta miniaturizace sebou prostě nese kompromisy jak co do výkonu, tak do ceny. A s tím že si nepochybně udělali i rezervu na to že ceny RAM a GPU ještě porostou, což ony porostou.
Myslím že svoji cílovku si to najde. Já jsem od ní samozřejmě velmi daleko.
reaguje na:
Gonzi
|
reagovat
|


