Tak on nikdo nevyvádí... je prostě wtf dát cenu za nejlepší RPG něčemu, co je barely RPG, zvlášť v roce, kdy vedle toho stojí KCD2, které je "opravdové, poctivé" RPG, silně stojící na komplexní kombinaci mechanik.
Těžko to člověk vnímá jinak, než jako "setrvačnost" že dáme 33 všechny ceny, případně jsme zbytek ani nehráli.
reaguje na:
Godlike
|
reagovat
|




