Jsem na vás pyšný, hoši. Takhle krásně rozjetou debatu na zapadlý klenot jménem The Evil Within jsem nečekal.
Krásný vzpomínky na jakožto mojí první hru na PS4 zpátky v roce 2015. Jedinečná hororová atmosféra, skvělý úvod, dobrý survival prvky, měla sice své mouchy a "filmový" rám jsem využil jen při jednom průchodu, ale hra měla srdíčko a dokázala v určitých momentech kvalitně vyděsit. 👀
S dvojkou už to pak bylo lepší, co se týče technické stránky, většího level designu, akčnějšího pojetí a rozvinutí příběhu, ale nemělo to už to špinavý hororový kouzlo jedničky. Stále však dobrý.
Proto jsem byl rád, že Tango nakonec odkoupil Krafton, protože díky tomu je stále naděje na třetí díl. 🙏
Tvle... že já tu jedničku rozjezdu znova. Už takhle mám rozehraných 7 her. 😅
A ano, Claire de Lune mám od té doby silně spojenou právě s TEW. 😌
|
reagovat
|


A pak jsem videl naky YT gameplay, kde ji frajer temi kremacnimi pecemi uskvaril snad na 3 kola behem minuty. Chudak, neumi si to uzit
