
Ale to, co říkáš, je určitě taky zajímavý nápad, jen teď přemýšlím, zda jsem něco takového už v nějaké hře viděl (v rámci soubojů s bossy) a žádný příklad mě nenapadá. Kdo ví, proč to ještě nikdo nezkusil.

|
reagují:
Gonzi
|
reagovat
|
. Ty "neumřeš", ty se teleportuješ před první skok. Tzn se jen zorientuješ že máš zase skočit a jedeš dál, hudba se neutne, není žádná animace smrti, nic podobného, voda je kousek pod tebou a stoupá atd... Ono to jako celek (po prvotním šoku) začne působit jako desetiminutové heroické stoupání s chybami a ne jako opakování minutové sekvence. Proto ten rozdíl vyzdvihuju.|
reagují:
connor
|
reagovat
|

|
reagují:
(=LIFTY=)
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagují:
connor
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|


|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|