

Ty interní monology atd... pecka. Plánuju se k tomu vrátit a je to asi nejvýš na seznamu her, co nejsou můj typický šálek čaje a přesto je chci hrát.

Ty interní monology atd... pecka. Plánuju se k tomu vrátit a je to asi nejvýš na seznamu her, co nejsou můj typický šálek čaje a přesto je chci hrát.|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
.|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
Ale nejde jen o samotnou simulaci, ale když řešíme open world s NPC, tak aby na to i každý reagoval...
I rozumím, že Gonzi maká zrovna v průmyslu a zná ho jako své boty. Chce mi však tvrdit, že kdyby ve Vigoru chtěli, mají Teardown level fyziky na celé mapě? Jestli jo, klobouček. Tak ukaž. 
|
reagují:
Gonzi
|
reagovat
|
|
reagují:
Snipsley
|
reagovat
|
jakože za dobu, co mám PS Plus tam mám nasbíraný 4 Sonic hry. 🤦♂️|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagují:
Gonzi
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|