Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá

příspěvky 1 - 12 Napsat příspěvek
Asi žiadne prekvapenie.
Dá to 250 celosvetovo? Obávam sa že to tesne škrábne...
Kde je Batman 2?
978873
Asi žiadne prekvapenie. Dá to 250 celosvetovo? Obávam sa že to tesne škrábne... Kde je Batman 2?
0 0
reagovat
Mno tohle jsem psal v prosinci u traileru: "To bude financni pruser... K materialu se radsi nevyjadruju, nejsem cilovka. Mozna to ale zadnou cilovku nema." Po vic jak pul roce marketingu se toho moc nezmenilo.
978872
Mno tohle jsem psal v prosinci u traileru: "To bude financni pruser... K materialu se radsi nevyjadruju, nejsem cilovka. Mozna to ale zadnou cilovku nema." Po vic jak pul roce marketingu se toho moc nezmenilo.
1 0
reagovat
Bude psát recenzi IMF?:D
978871
Bude psát recenzi IMF?*:D*
0 0
reagovat
reaguje na: RingMan
!!! :D
978870
!!! *:D*
978869
0 0
reagovat
Nevěřím ničemu. Po Supermanovi mě na tohle do kina nedostanou!
978869
Nevěřím ničemu. Po Supermanovi mě na tohle do kina nedostanou!
1 0
reagují: connor
reagovat
Superman mě ve finále moc nebavil (nevadil mi návrat k té komiksovosti, spíš ta struktura, jakou to bylo natočené), a tady jsem upřímně ani jít nechtěla, protože mi konkrétně tahle postava vůbec nic neříkala...
Ale když vidím ten totální meltdown na sockách od incelů (někdo tam udělal hnusné video), tak na to zajdu. Milly mi přijde jako fajn holka, tak jí podpořím
978868
Superman mě ve finále moc nebavil (nevadil mi návrat k té komiksovosti, spíš ta struktura, jakou to bylo natočené), a tady jsem upřímně ani jít nechtěla, protože mi konkrétně tahle postava vůbec nic neříkala... Ale když vidím ten totální meltdown na sockách od incelů (někdo tam udělal hnusné video), tak na to zajdu. Milly mi přijde jako fajn holka, tak jí podpořím
0 0
reagovat

...

doma rad kouknu, ale kino ani nahodou. Nevidim důvod. DC nema krome Batmana moc co nabidnout. Superman docela usel, ale zadna slava to nebyla. Tohle brutalne prodela si myslim. 
978867
doma rad kouknu, ale kino ani nahodou. Nevidim důvod. DC nema krome Batmana moc co nabidnout. Superman docela usel, ale zadna slava to nebyla. Tohle brutalne prodela si myslim. 
...
0 0
reagovat
Souhlas, Milly působí fajn. V House of the Dragon si to odehrála s přehledem. Od té doby jsem ji už v ničem bohužel neviděl, takže doufám, že se to alespoň trochu povede :+

Taky jsem zaznamenal nějaký hate na ní, že není dost hezká a dělání si srandy z jejího příjmení apod... jako chápu, že negativita zvlášt v posledních letech prodává, ale přijde mi to úplně mimo :-
978866
Souhlas, Milly působí fajn. V House of the Dragon si to odehrála s přehledem. Od té doby jsem ji už v ničem bohužel neviděl, takže doufám, že se to alespoň trochu povede *:+* Taky jsem zaznamenal nějaký hate na ní, že není dost hezká a dělání si srandy z jejího příjmení apod... jako chápu, že negativita zvlášt v posledních letech prodává, ale přijde mi to úplně mimo *:-*
1 0
reagovat
Na Supergirl se upřímně těším a incelové si nikdy nevrznou. :D  A Milly Alcock je úplně v pohodě. :+
978865
Na Supergirl se upřímně těším a incelové si nikdy nevrznou. *:D*  A Milly Alcock je úplně v pohodě. *:+*
0 0
reagovat
Postřehl jsem, že se valí na film hate od incelů. Nechápu, Milly je sympatická holka a vzhledové dost originální. Film mě jako ostatní plaštěnky nezajímá, ale už kvůli tomu hejtu, to snad uspěje.
978864
Postřehl jsem, že se valí na film hate od incelů. Nechápu, Milly je sympatická holka a vzhledové dost originální. Film mě jako ostatní plaštěnky nezajímá, ale už kvůli tomu hejtu, to snad uspěje.
3 0
reagovat
Tyjo, že bych si na to zašel? Milly rozhodně můžu a Craig není marnej režisér.
Uvidíme s čím přijdete vy kluci 8)
978851
Tyjo, že bych si na to zašel? Milly rozhodně můžu a Craig není marnej režisér. Uvidíme s čím přijdete vy kluci *8)*
4 0
reagovat
To určitě potěší, ale navždy mě bude mrzet, že se to esteticky (a asi i atmosférou, ale to ještě úplně nebudu soudit) prostě nedrželo unikátně krásného komiksu... :)
Naneštěstí, co nepotěší vůbec, jsou odhady tržeb, kde to vypadá na velmi pravděpodobný totální propadák. :-
978846
To určitě potěší, ale navždy mě bude mrzet, že se to esteticky (a asi i atmosférou, ale to ještě úplně nebudu soudit) prostě nedrželo unikátně krásného komiksu... *:)* Naneštěstí, co nepotěší vůbec, jsou odhady tržeb, kde to vypadá na velmi pravděpodobný totální propadák. *:-*
2 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se