reaguje na:
(=LIFTY=)
Zajímavý, já to nemyslel nijak pejorativně. Spíš sem myslel, že už je to dávno takovej umírající pohrobek, potom co odešel Poláček, Dobrovskej, Bach a celkově ta stará Level garda....
|
reagovat
|



