reaguje na:
AndyKaufman
Jo ale "prohrál jsem" po deseti minutách (už ani nevím jak se mi to povedlo) a od té doby jsem neměl čas/mentální sílu to zkusit znova. Ale těch 10 minut mě celkem bavilo, jen to je prostě náročnější.
|
reagovat
|
.
I rozumím, že Gonzi maká zrovna v průmyslu a zná ho jako své boty. Chce mi však tvrdit, že kdyby ve Vigoru chtěli, mají Teardown level fyziky na celé mapě? Jestli jo, klobouček. Tak ukaž. 