reaguje na:
esmo
A on k tvým sousedům strategicky umístí kohouty, kteří budou tvojí noční můrou!
|
reagují:
esmo
|
reagovat
|


. Měli tam pár charismatickejch osobností, který byly od sebe hodně odlišný, ale dokázali si to svoje vždycky nějak vtipně obhájit, uměli poutavě vyprávět a udělat každou debatu zajímavou, prostě bylo vidět, že je to taky baví a tohle dokázali přenést na diváky/posluchače. Navíc mezi sebou měli vzájemně hodně dobrou chemii (Bětka, Pavel, Vašek, Jirka). Za mě byl tohle jejich vrchol, kde dosáhli i na lidi, který v tý době hry vůbec nehráli (jako jsem byl já)
. 