sú tam náznaky snahy a pár odchýlok, ktoré vychádzajú tak napol, ale potom tam človek vidí (ak si to z originálu dobre pamätám) scény, ktoré sú prakticky prerobené 1:1. Napr. kosačka a ukončenie starkého, odseknuté prsty, väčšina akcie v závere na lodi. Pritom stačilo zapojiť fantáziu, využiť iné nástroje alebo rovnaké nástroje iným spôsobom. Napr kosačka mohla amputovať inú časť, zabiť inú osobu a iným štýlom, lod mohla byť pred finále a potopiť či vybehnúť na súš, Jasonov otec mohol umrieť inak, postavy celkovo mohli umierať v inom poradí atd. Ozaj to nie je vôbec ťažké. Takto mi to prišlo, že režisér a producenti si povedali "čo keby sme zmenili troch väzňov na dvoch väzňov a bacharku? pecka, máme originálny nápad, to stačí, zvyšok pekne okopčíme a máme to!" Samara je skvelá ako vždy, Jason slabší ale nevadil, Timothy tradične diabolsky a Guyfoyle je borec, ale nasrať!
979068
sú tam náznaky snahy a pár odchýlok, ktoré vychádzajú tak napol, ale potom tam človek vidí (ak si to z originálu dobre pamätám) scény, ktoré sú prakticky prerobené 1:1. [spoiler]Napr. kosačka a ukončenie starkého, odseknuté prsty, väčšina akcie v závere na lodi. Pritom stačilo zapojiť fantáziu, využiť iné nástroje alebo rovnaké nástroje iným spôsobom. Napr kosačka mohla amputovať inú časť, zabiť inú osobu a iným štýlom, lod mohla byť pred finále a potopiť či vybehnúť na súš, Jasonov otec mohol umrieť inak, postavy celkovo mohli umierať v inom poradí atd. Ozaj to nie je vôbec ťažké. Takto mi to prišlo, že režisér a producenti si povedali "čo keby sme zmenili troch väzňov na dvoch väzňov a bacharku? pecka, máme originálny nápad, to stačí, zvyšok pekne okopčíme a máme to!"[/spoiler] Samara je skvelá ako vždy, Jason slabší ale nevadil, Timothy tradične diabolsky a Guyfoyle je borec, ale nasrať!