Je to po domácku dělaný medovník, ale ozdoba si myslím, že je skvělá.

_____________________
Jinak jsem si za chodu k tomuhle číslu nadělil: nový herní monitor k PC/PS5 + novou podsvícenou klávesnici a myš, hru na PS5 Deathloop a zítra jedu na Limp Bizkit do Londýna.
tl;dr --- dělejte si radost, dokud můžete.






