Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 21861 - 21880 Napsat příspěvek
Kevin Hart právě vyhrál Halloween 2019 :D:D
link
733919
Kevin Hart právě vyhrál Halloween 2019 *:D**:D* https://www.instagram.com/p/B4RB3rjFteP/?igshid=1srn8ok2fn8fi
4 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: verbst
Já mám spíš opačný problém. :D Občas rozkoukám film, nebo seriál, který mě přestane bavit, ale Netflix mi následujícího půl roku díla doporučuje k dokoukání. 

Ale zkusím i poradit. Netflix má v nastavení historii všeho, na co jsi koukal. Tak bych doporučil podívat se tam, abys zjistil, co nemáš kompletní 
733908
Já mám spíš opačný problém. *:D* Občas rozkoukám film, nebo seriál, který mě přestane bavit, ale Netflix mi následujícího půl roku díla doporučuje k dokoukání.  Ale zkusím i poradit. Netflix má v nastavení historii všeho, na co jsi koukal. Tak bych doporučil podívat se tam, abys zjistil, co nemáš kompletní 
733884
1 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

Netflix aka First World Problems

Stalo se vám, že jste měli něco dlouhodobě rozkoukanýho a zmizelo vám to z toho "Continue Watching"? 
Mně už několikrát a dlouho mi pak trvá se k tomu dokopat zpět a hlavně najít co mi z toho seznamu zmizelo... :(
Je to vopruz :D
733884
Stalo se vám, že jste měli něco dlouhodobě rozkoukanýho a zmizelo vám to z toho "Continue Watching"?  Mně už několikrát a dlouho mi pak trvá se k tomu dokopat zpět a hlavně najít co mi z toho seznamu zmizelo... *:(* Je to vopruz *:D*
Netflix aka First World Problems
0 0
reagují: Joker_George
reagovat
reaguje na: Cinefil
Taky jsem si všiml, že to vypadá nádherně :D:+
733844
Taky jsem si všiml, že to vypadá nádherně *:D**:+*
733831
1 -3
reagovat
reaguje na: verbst
Zdá se mi to nebo je to HDR rip? Páč to má konečně dobré barvy.
733831
Zdá se mi to nebo je to HDR rip? Páč to má konečně dobré barvy.
733829
1 0
reagují: verbst
reagovat

Avengers: Endgame but it's "I Need a Hero" from Shrek 2

Ježiš, toto je skvělý. :D:D
link
733829
Ježiš, toto je skvělý. *:D**:D* https://youtu.be/Mqsb-9iHCi0
Avengers: Endgame but it's "I Need a Hero" from Shrek 2
3 -5
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: pepo
To už mám načtené tak 5x. :D
733812
To už mám načtené tak 5x. *:D*
733791
1 0
reagovat
reaguje na: pepo
pepo ty charakter :+ ;)
733792
pepo ty charakter *:+* *;)*
733783
3 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
Stale mozes zabludit do archivu:D
733791
Stale mozes zabludit do archivu*:D*
733785
1 0
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: pepo
Rezenze si vždy přečtu rád, ale budou mi chybět tématické články. Tak holt vysolím své naškudlené chechtáky. Toho obsahu je čím dál víc.
733785
Rezenze si vždy přečtu rád, ale budou mi chybět tématické články. Tak holt vysolím své naškudlené chechtáky. Toho obsahu je čím dál víc.
733783
1 0
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: Cinefil
Vobec neviem ale recenzie budu pristupne.  Ja som sa vyjadril, ze platene clanky pisat nebudem. 
733783
Vobec neviem ale recenzie budu pristupne.  Ja som sa vyjadril, ze platene clanky pisat nebudem. 
733782
7 0
reagují: gaboo, Cinefil
reagovat
reaguje na: pepo
Bude zase všechno za prachy nebo jen hlavní články, které čtu (četl jsem) a ty s pár větama zadarmo?
Aspoň, že se můžu zatím vylejvat v komentářích. Dominik Větrák to schytá! :D
733782
Bude zase všechno za prachy nebo jen hlavní články, které čtu (četl jsem) a ty s pár větama zadarmo? Aspoň, že se můžu zatím vylejvat v komentářích. Dominik Větrák to schytá! *:D*
733779
0 0
reagují: pepo
reagovat
RIP filmkult. Bude iba sekcia filmov/serial9v na refresheri. Tiez mam hlavu v smutku. Ale recenzie a novinky budu nadalej od nasej redakcie. Dufam
733779
RIP filmkult. Bude iba sekcia filmov/serial9v na refresheri. Tiez mam hlavu v smutku. Ale recenzie a novinky budu nadalej od nasej redakcie. Dufam
1 0
reagují: Cinefil
reagovat
Hele Pepíku, kam se poděl Filmkult?
733773
Hele Pepíku, kam se poděl Filmkult?
0 0
reagovat
OT
Koukam na GoT od zacatku a s vedomim, jak to skonci, jak se vsechno zavrsi... je to budududum... lahoda :+ Kdyz ve druhy serce rika Varys Tyrionovi, ze az vyrostou draci, nebude se kam schovat... sakra fakt jsem tenkrat netusil, ze to v tom serialu uvidim :):+
733758
OT Koukam na GoT od zacatku a s vedomim, jak to skonci, jak se vsechno zavrsi... je to budududum... lahoda *:+* Kdyz ve druhy serce rika Varys Tyrionovi, ze az vyrostou draci, nebude se kam schovat... sakra fakt jsem tenkrat netusil, ze to v tom serialu uvidim *:)**:+*
6 -3
reagovat
reaguje na: Kostěj
Tak mam na mysli, ze se na ne ze vsech stran vali kritika a nadavky, at uz se Star Wars kuli cokoli.. a nedej boze, pokud by pak vysledek za moc nestal. (Ohledne GoT je samozrejme kritika na miste.)

Prezit neco takoveho chce nervy, nedivil bych se, kdyby tohle v jejich rozhodnuti hralo roli.

Jako o toxickem fandomu mluvim o lidech pisici vyhruzky smrti a podobne, a to nepochybuju, ze takovych magoru je v ramci GoT a SW dost.
733721
Tak mam na mysli, ze se na ne ze vsech stran vali kritika a nadavky, at uz se Star Wars kuli cokoli.. a nedej boze, pokud by pak vysledek za moc nestal. (Ohledne GoT je samozrejme kritika na miste.) Prezit neco takoveho chce nervy, nedivil bych se, kdyby tohle v jejich rozhodnuti hralo roli. Jako o toxickem fandomu mluvim o lidech pisici vyhruzky smrti a podobne, a to nepochybuju, ze takovych magoru je v ramci GoT a SW dost.
733585
2 -1
reagovat
reaguje na: pepo
Co??? Myslím, že talentovaní jsou na to dost. ;)
733717
Co??? Myslím, že talentovaní jsou na to dost. *;)*
733713
2 -1
reagovat
reaguje na: DarkSith
Nooooooo
733713
Nooooooo
733688
3 -3
reagují: DarkSith
reagovat
awful = best new music :+
733696
awful = best [url=https://www.sputnikmusic.com/bestnewmusic]new[/url] music *:+*
0 0
reagovat
reaguje na: verbst
Já osobně bych nové Star Wars nejraději svěřil do rukou tvůrcům Stranger Things bratrům Dufferovim, protože věřím, že by odvedli skvělou práci. 8) 
733688
Já osobně bych nové Star Wars nejraději svěřil do rukou tvůrcům Stranger Things bratrům Dufferovim, protože věřím, že by odvedli skvělou práci. *8)* 
733565
6 -2
reagují: pepo
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se