Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 21921 - 21940 Napsat příspěvek
reaguje na: SteKi
Momentálně znovu čtu sérii Dobrodružství kapitána Báthoryho a musím Ďurova slova potvrdit. Zvláště když vím, že jednou z nejkladnějších a nejlépe napsaných postav je muslimský cestovatel a spisovatel Evliya Čelebi. :+
734433
Momentálně znovu čtu sérii Dobrodružství kapitána Báthoryho a musím Ďurova slova potvrdit. Zvláště když vím, že jednou z nejkladnějších a nejlépe napsaných postav je muslimský cestovatel a spisovatel Evliya Čelebi. *:+*
734423
2 -2
reagovat

Ďuro sa trocha nasral

734423
https://www.facebook.com/622549781126230/posts/2503807426333780/ *:D**:+*
Ďuro sa trocha nasral
15 -3
reagují: Disketa1
reagovat
Ryan Reynold  s dostal sem záchvat smíchu
734416
[url=https://www.youtube.com/watch?v=ashhSeMk3wc]Ryan Reynold[/url]  s dostal sem záchvat smíchu
4 0
reagovat
reaguje na: Godlike
V Berlíně jsem ještě nebyl, tak to snad taky budeme muset napravit. Ale ten Londýn jsme si dali k našemu prvnímu výročí a bylo to skvělé. Jsou tam fakt milí lidé. Vzpomínám na majitelku jedné čínské restaurace v Eustonu a její radost, když jsme jí oznámili, že jsme pár a jsme spolu už rok. Řekla nám, že jsme moc krásný pár. To by nám v Česku nikdo neřekl.

Nechtěli jsme klasický turistický eurovíkend s Buckinghamským palácem, Windsorem atd, volba proto padla na Britské muzeum (je zadarmo) a poté na klub Heaven, návštěvu blízké gotické katedrály v Eustonu (včetně úžasné bohoslužby s mladými lidmi), a nádraží King's Cross. Byly to nezapomenutelné zážitky. :+
734367
V Berlíně jsem ještě nebyl, tak to snad taky budeme muset napravit. Ale ten Londýn jsme si dali k našemu prvnímu výročí a bylo to skvělé. Jsou tam fakt milí lidé. Vzpomínám na majitelku jedné čínské restaurace v Eustonu a její radost, když jsme jí oznámili, že jsme pár a jsme spolu už rok. Řekla nám, že jsme moc krásný pár. To by nám v Česku nikdo neřekl. Nechtěli jsme klasický turistický eurovíkend s Buckinghamským palácem, Windsorem atd, volba proto padla na Britské muzeum (je zadarmo) a poté na klub Heaven, návštěvu blízké gotické katedrály v Eustonu (včetně úžasné bohoslužby s mladými lidmi), a nádraží King's Cross. Byly to nezapomenutelné zážitky. *:+*
734346
4 -5
reagovat
reaguje na: Disketa1
Tak to je stejný jako když Pohlreich říkal, že McDonald je nepoživatelná sračka, ale excelentní business na jedničku. :)
734363
Tak to je stejný jako když Pohlreich říkal, že McDonald je nepoživatelná sračka, ale excelentní business na jedničku. *:)*
734362
4 0
reagovat
Martin Scorsese se vrací ke svému názoru na marvelovky. Snad si to tady lidi přečtou a přestanou s hejty. link
734362
Martin Scorsese se vrací ke svému názoru na marvelovky. Snad si to tady lidi přečtou a přestanou s hejty. https://www.nytimes.com/2019/11/04/opinion/martin-scorsese-marvel.html
0 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat

musiczone

CHVRCHES - Death Stranding

Po třicátém poslechnutí už se mi to líbí:D
734352
[url=https://www.youtube.com/watch?v=mFGq92BYmt4]CHVRCHES - Death Stranding [/url] Po třicátém poslechnutí už se mi to líbí*:D*
musiczone
1 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Tak není to pověst, je to fakt, tohle je ale v každém dobrém klubu naprostá nutnost, jen Berghain byl ve své době jeden z prvních. Úplně stejně tě klidně nepustí v Berlíně ani do Tresoru. Navíc Sven to na první podívání zase tolik nedělá. Hodně záleží třeba na chování ve frontě, ale třeba i to jak moc jsi na mobilu... a poslední dobou je to benevolentnější, ostatně jako celý Berghain. Moc "poznávacích-turistů" a málo a "technoturistů".:D
734346
Tak není to pověst, je to fakt, tohle je ale v každém dobrém klubu naprostá nutnost, jen Berghain byl ve své době jeden z prvních. Úplně stejně tě klidně nepustí v Berlíně ani do Tresoru. Navíc Sven to na první podívání zase tolik nedělá. Hodně záleží třeba na chování ve frontě, ale třeba i to jak moc jsi na mobilu... a poslední dobou je to benevolentnější, ostatně jako celý Berghain. Moc "poznávacích-turistů" a málo a "technoturistů".*:D*
734302
2 0
reagují: Disketa1
reagovat
Remember, remember!
The fifth of November,
The Gunpowder treason and plot;
I know of no reason
Why the Gunpowder treason
Should ever be forgot!
734338
Remember, remember! The fifth of November, The Gunpowder treason and plot; I know of no reason Why the Gunpowder treason Should ever be forgot!
12 0
reagovat
reaguje na: Sigi
Ježišmarjafuj, ještě abych na něj šahal! :))
Ale věřím, příliš drsný kraj :D

Disk
No ano, to není nijak špatně, to je ve smysluplných klubech tak nějak základní nutnost.
734322
Ježišmarjafuj, ještě abych na něj šahal! *:))* Ale věřím, příliš drsný kraj *:D* [b]Disk[/b] No ano, to není nijak špatně, to je ve smysluplných klubech tak nějak základní nutnost.
734317
1 0
reagovat
reaguje na: Sigi
Po rekultivaci je všechno jinak. ;)
734318
Po rekultivaci je všechno jinak. *;)*
734317
0 -1
reagovat
reaguje na: HAL
Hele, na Bruntál mi nešahej! ;) drsný kraj, drsní lidé 
734317
Hele, na Bruntál mi nešahej! *;)* drsný kraj, drsní lidé 
734292
2 -1
reagují: HAL, Cinefil
reagovat
reaguje na: HAL
No... pověstí o berlínském Berghainu je taky požehnaně. :D Včetně té, jak borec rozhoduje na první podívání, kdo půjde dovnitř a kdo ne. Takže my dva bychom se tam se svými intelektuálními obličeji rozhodně nedostali. :D
734302
No... pověstí o berlínském Berghainu je taky požehnaně. *:D* Včetně té, jak borec rozhoduje na první podívání, kdo půjde dovnitř a kdo ne. Takže my dva bychom se tam se svými intelektuálními obličeji rozhodně nedostali. *:D*
734299
3 -1
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: Disketa1
No však samozřejmě, Heaven je, co jsem slyšel, už dávno jen vyměklá blbina pro turisty a další davy obyčejných lidí co tam chodí koukat na popové celebritky.
734299
No však samozřejmě, Heaven je, co jsem slyšel, už dávno jen vyměklá blbina pro turisty a další davy obyčejných lidí co tam chodí koukat na popové celebritky.
734294
1 0
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: HAL
No kdybys viděl neuvěřitelné množství sekuriťáků v tom Heaven, to bylo něco strašného. Nemluvě o vstupném 12 liber, což je strašná pálka. Navzdory tomu tam mladí lidé chodili celou noc. Fakt je to populární místo. Je to kousek od Trafalgar Square.

A ano, byl to můj nápad, abychom tam šli. Chtěl jsem vidět, vypadá typická londýnská taneční LGBT scéna. V našem městě, kde bydlím, nic takového nemáme.
734294
No kdybys viděl neuvěřitelné množství sekuriťáků v tom Heaven, to bylo něco strašného. Nemluvě o vstupném 12 liber, což je strašná pálka. Navzdory tomu tam mladí lidé chodili celou noc. Fakt je to populární místo. Je to kousek od Trafalgar Square. A ano, byl to můj nápad, abychom tam šli. Chtěl jsem vidět, vypadá typická londýnská taneční LGBT scéna. V našem městě, kde bydlím, nic takového nemáme.
734292
2 -2
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: speta.jr
Njn, Brno, Bratislava, to už je jak Bruntál, prostě špatné města na "B" - za zábavou se jezdí do Berlína, do KitKatu a Berghainu :D
734292
Njn, Brno, Bratislava, to už je jak Bruntál, prostě špatné města na "B" - za zábavou se jezdí do Berlína, do KitKatu a Berghainu *:D*
734271
1 0
reagují: Sigi, Disketa1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Tak těch je tam zrovna minimum... 
734283
Tak těch je tam zrovna minimum... 
734243
1 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
Tak ten brněnský Lemon na Šilingrově náměstí se s londýnským Heaven opravdu nemůže měřit. :D
734275
Tak ten brněnský Lemon na Šilingrově náměstí se s londýnským Heaven opravdu nemůže měřit. *:D*
734271
1 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
No jo, to v Brne ani v Bratislave nemaj...
734271
No jo, to v Brne ani v Bratislave nemaj...
734253
4 -1
reagují: HAL, Disketa1
reagovat
Londýn. To město s výjimkou dopravy a předražených cen jsem si zamiloval. Včetně proslulého gay klubu Heaven, který jsme s přítelem navštívili. Hostem tam byla drag queen zpěvačka Vicky Vox z New Jersey. Byla mimochodem patřičně sprostá. :D
734253
Londýn. To město s výjimkou dopravy a předražených cen jsem si zamiloval. Včetně proslulého gay klubu Heaven, který jsme s přítelem navštívili. Hostem tam byla drag queen zpěvačka Vicky Vox z New Jersey. Byla mimochodem patřičně sprostá. *:D*
6 -14
reagují: speta.jr
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se