) a za necelý dva týdny nestartovalo nový Destiny, tak bych si to kvůli těm Outriders snad i koupil.
reaguje na:
esmo
Kdybych nebyl na dalšího půl roku zasekanej u Hogwarts Legacy (ta hra je strašně velká a já furt neopustil základní hrad mám pocit
) a za necelý dva týdny nestartovalo nový Destiny, tak bych si to kvůli těm Outriders snad i koupil.
) a za necelý dva týdny nestartovalo nový Destiny, tak bych si to kvůli těm Outriders snad i koupil.|
reagovat
|




