Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 5201 - 5220 Napsat příspěvek
reaguje na: Snipsley
O tu fyziku se treba Control snazi - ale na obrazovce je tak neuveritelny bordel, vsechno vsude lita, barevny postproces vsechno roztrese a zamlzuje, ze jsem si to vubec neuzil.
735376
O tu fyziku se treba Control snazi - ale na obrazovce je tak neuveritelny bordel, vsechno vsude lita, barevny postproces vsechno roztrese a zamlzuje, ze jsem si to vubec neuzil.
735374
1 -1
reagovat

Star Wars

Prvotni nadseni uz opadlo, ale ze me vubec nejaka AAA hra dokazala prikovat na dlouhe hodiny k monitoru je uspech sam o sobe, a urcite ji dohraju.

Vypada to hrozne hezky, pribeh zatim v pohode. Hudba perfektni. K soulsovkam to ma bliz nez jsem cekal (podle videi - nehral jsem) a nutnost chodit semtam po tech obrovskych lokacich maskuje, ze to prece jen je koridorovka. "Puzzly" jen zbytecne zdrzuji.

Krome kosmetickeho lootu (nektery je ovsem jen v deluxe edici) nesbirate zadne leky, naboje, vylepseni brneni.. jen odkryvate pasivni vedlejsi pribehove linky v textove a audio podobe.

90 % celeho gameplaye tak zavisi na machani mecem, a to je tiha, kterou uz zdejsi combat system neunesl tak lehce, jak by mohl. Po tech cca 12 hodinach nejsem schopen se na ten rytmus naladit - Arkham serie, Assassin's Creed nebo Shadow of Mordor tohle maji zvladnute mnohem lip. Citim se clunky, ne jako Jedi - neberu argument, ze to je schvalne tezke. Sekiro je tezke, ale da se to naucit. Tady jsem poprve v historii dvakrat snizoval obtiznost az na Story Mode. Pokud moc dlouho nebudu umirat, zase to zvednu. Libi se mi totiz, ze smrt nebo doplneni zdravi na rest pointech ma za nasledek respawn vsech protivniku - to povazuju za dobry trest.

Moje cekani na vysnenou SW hru tak porad trva. Chci proste light saber, ktery vzdy vsechny presekne vejpul bez nutnosti naskriptovanych sekvenci. Jsem presvedcen, ze to uz dneska technicky jde. Jen to chce ten rozpocet a vuli - Jediovske fyzikalni hratky ale za to imho stoji.
735374
Prvotni nadseni uz opadlo, ale ze me vubec nejaka AAA hra dokazala prikovat na dlouhe hodiny k monitoru je uspech sam o sobe, a urcite ji dohraju. Vypada to hrozne hezky, pribeh zatim v pohode. Hudba perfektni. K soulsovkam to ma bliz nez jsem cekal (podle videi - nehral jsem) a nutnost chodit semtam po tech obrovskych lokacich maskuje, ze to prece jen je koridorovka. "Puzzly" jen zbytecne zdrzuji. Krome kosmetickeho lootu (nektery je ovsem jen v deluxe edici) nesbirate zadne leky, naboje, vylepseni brneni.. jen odkryvate pasivni vedlejsi pribehove linky v textove a audio podobe. 90 % celeho gameplaye tak zavisi na machani mecem, a to je tiha, kterou uz zdejsi combat system neunesl tak lehce, jak by mohl. Po tech cca 12 hodinach nejsem schopen se na ten rytmus naladit - Arkham serie, Assassin's Creed nebo Shadow of Mordor tohle maji zvladnute mnohem lip. Citim se clunky, ne jako Jedi - neberu argument, ze to je schvalne tezke. Sekiro je tezke, ale da se to naucit. Tady jsem poprve v historii dvakrat snizoval obtiznost az na Story Mode. Pokud moc dlouho nebudu umirat, zase to zvednu. Libi se mi totiz, ze smrt nebo doplneni zdravi na rest pointech ma za nasledek respawn vsech protivniku - to povazuju za dobry trest. Moje cekani na vysnenou SW hru tak porad trva. Chci proste light saber, ktery vzdy vsechny presekne vejpul bez nutnosti naskriptovanych sekvenci. Jsem presvedcen, ze to uz dneska technicky jde. Jen to chce ten rozpocet a vuli - Jediovske fyzikalni hratky ale za to imho stoji.
Star Wars
3 -1
reagují: Godlike, Snipsley
reagovat
reaguje na: SteKi
To mi nedělej, sice to už mám stažený, ale dostanu se k tomu až v sobotu a nemůžu se dočkat.
735216
To mi nedělej, sice to už mám stažený, ale dostanu se k tomu až v sobotu a nemůžu se dočkat.
735181
1 0
reagovat
Teď si to vyzvedavam, snad je teda hype real :)
735205
Teď si to vyzvedavam, snad je teda hype real *:)*
4 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Mám úplně stejné pocity, v noci mě to vtáhlo na čtyři hodiny. Překvapení roku
735183
Mám úplně stejné pocity, v noci mě to vtáhlo na čtyři hodiny. Překvapení roku
735181
2 0
reagovat

Star wars jedi fallen order

Tak ako to v ukážkach vyzeralo pre mna absolútne nezaujímavo, tak asi po dvoch hodinách hrania môžem povedať, že som tej hre krivdil. Je to fakt super. Normálne som nasraný, že musím ísť do práce :D
735181
Tak ako to v ukážkach vyzeralo pre mna absolútne nezaujímavo, tak asi po dvoch hodinách hrania môžem povedať, že som tej hre krivdil. Je to fakt super. Normálne som nasraný, že musím ísť do práce *:D*
Star wars jedi fallen order
3 0
reagují: yeniczek, Snipsley
reagovat
reaguje na: departed
No dovol :D
734565
No dovol *:D*
734521
2 -1
reagovat
reaguje na: departed
Recenzent být nemusíš, stačí ho mít v rodině.:D
Měli na to skoro tři týdny, tak proč se nepodělit, že? 
734558
Recenzent být nemusíš, stačí ho mít v rodině.*:D* Měli na to skoro tři týdny, tak proč se nepodělit, že? 
734521
1 -1
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Me přijde, že dneska dělá novináře už kazdej (to jakože nic proti tobě osobně), tak jak se k tomu mám dostat (k novinářině, DS mi přijde už zitra)? :D
734521
Me přijde, že dneska dělá novináře už kazdej (to jakože nic proti tobě osobně), tak jak se k tomu mám dostat (k novinářině, DS mi přijde už zitra)? *:D*
734421
3 0
reagují: TedGeorge, Ex-SOLDIER
reagovat
reaguje na: departed
Novinářská, ale pšt....

Stejně se smí ukazovat screeny z prvních tří kapitol, takže žádné spoilery.
734421
Novinářská, ale pšt.... Stejně se smí ukazovat screeny z prvních tří kapitol, takže žádné spoilery.
734420
0 0
reagují: departed
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Neco mi uniklo, nebo jaktoze ses k tomu dostal dřív? :o
734420
Neco mi uniklo, nebo jaktoze ses k tomu dostal dřív? *:o*
734351
0 0
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat

Death Stranding

Vrchol hory je cíl. VŠUDE se dá vylézt. Nestačí ale držet jen tlačítko pro šplh, musíte mačkat i další kvůli rovnováze, taky záleží, jaký máte náklad na zádech. Taky prdel, když se vám v půlce výstupu rozbrečí mimino a musíte ho uprostřed sněhové bouře ukonejšit.

A ta grafika je parádní

Snad se i PC komunita potom bude dělit o své mašiny:))
734351
[url=http://imgworld.cz/s3/OqDYs4d3wG.jpg]Vrchol hory je cíl[/url]. VŠUDE se dá vylézt. Nestačí ale držet jen tlačítko pro šplh, musíte mačkat i další kvůli rovnováze, taky záleží, jaký máte náklad na zádech. Taky prdel, když se vám v půlce výstupu rozbrečí mimino a musíte ho uprostřed sněhové bouře ukonejšit. A ta [url=http://imgworld.cz/s3/oT3J24sVha.jpg]grafika[/url] je [url=http://imgworld.cz/s3/KdRPtKwH3Y.jpg]parádní[/url] Snad se i PC komunita potom bude dělit o své [url=http://imgworld.cz/s3/dQs1vl28jP.jpg]mašiny[/url]*:))*
Death Stranding
4 0
reagují: departed
reagovat
Medievil remake - nebylo to spatne, ale dost jednoduche. Poprve jsem dohral na 100% i achievementy a zabralo mi to tri dny po nejakych ctyrech hodinach hry...
Horsi je, ze i kdyz jsem nektere levely hral treba i osmkrat, tak si pulku hry uz nepamatuji...
Luigi's Mansion 3 - toto je jiná liga. Dokonala zabava, chytne a nepustí. Originalni, vtipna, roztomila a skvele logicka hra. Faktor zabavnosti 100%
734289
Medievil remake - nebylo to spatne, ale dost jednoduche. Poprve jsem dohral na 100% i achievementy a zabralo mi to tri dny po nejakych ctyrech hodinach hry... Horsi je, ze i kdyz jsem nektere levely hral treba i osmkrat, tak si pulku hry uz nepamatuji... Luigi's Mansion 3 - toto je jiná liga. Dokonala zabava, chytne a nepustí. Originalni, vtipna, roztomila a skvele logicka hra. Faktor zabavnosti 100%
0 0
reagovat
Zatiaľ len 2 hoďky mám cca, ale nové CoD je kurva dobré. Posledných pár rokov som ich preskakoval, ale tento návrat k základom im vyšiel, a hlavne sa s tým neserú. Neboja sa i tej ošklivej strany politického/vojnového konfkliktu. Samozrejme kým sa dostanem ku koncu už to môže byť zase "Hurá, Amerika je naj simulátor", ale dúfam že nie.
734187
Zatiaľ len 2 hoďky mám cca, ale nové CoD je kurva dobré. Posledných pár rokov som ich preskakoval, ale tento návrat k základom im vyšiel, a hlavne sa s tým neserú. Neboja sa i tej ošklivej strany politického/vojnového konfkliktu. Samozrejme kým sa dostanem ku koncu už to môže byť zase "Hurá, Amerika je naj simulátor", ale dúfam že nie.
2 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Uvidíme, osobně se mi to líbí hodně. A na to levelování si stěžovalo hlavně plno stávajících hráčů, takže to udělali hlavně pro ně. Celkově vše bude mnohem víc alt friendly. :)
734140
Uvidíme, osobně se mi to líbí hodně. A na to levelování si stěžovalo hlavně plno stávajících hráčů, takže to udělali hlavně pro ně. Celkově vše bude mnohem víc alt friendly. *:)*
734138
0 0
reagovat
reaguje na: connor
Nejsem fanda level squishe, ale zjevně to chtějí prodat novým hráčům. Vidím v tom takový Cataclysm 2.0 s vylepšenými systémy z minulých datadisků. Uvidíme, hrát to samozřejmě budu, ale stejně mě zklamalo, že nepřidali novou class. 
734138
Nejsem fanda level squishe, ale zjevně to chtějí prodat novým hráčům. Vidím v tom takový Cataclysm 2.0 s vylepšenými systémy z minulých datadisků. Uvidíme, hrát to samozřejmě budu, ale stejně mě zklamalo, že nepřidali novou class. 
734137
0 0
reagují: connor
reagovat
reaguje na: do_Od
Ve What's Next a Deep Dive to myslím už prodali hodně dobře. Všechno na co se hráči stěžovali, bude vylepšené, změněné apod. A pak některé ty novinky jako ta věž a Maw vypadaj výborně. O novém leveling systému nemluvě. 
734137
Ve What's Next a Deep Dive to myslím už prodali hodně dobře. Všechno na co se hráči stěžovali, bude vylepšené, změněné apod. A pak některé ty novinky jako ta věž a Maw vypadaj výborně. O novém leveling systému nemluvě. 
734067
0 0
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: Vardant
Zrovna grafika mi přišla ve trojce naprosto v pořádku, když opomenu barvičky a jednorožce. To že je to víc špinavý a gothic mi stačí. Trojka měla skvělej vombat feel, narozdíl třeba od Poe, kde jen po cvaknutí myši litalo milion blikatek. Jestli to bude víc otevřený se vším co naznačili, runama že dvojky a TD, tak je to přesně to, co jsem chtěl a nedostal od trojky
734102
Zrovna grafika mi přišla ve trojce naprosto v pořádku, když opomenu barvičky a jednorožce. To že je to víc špinavý a gothic mi stačí. Trojka měla skvělej vombat feel, narozdíl třeba od Poe, kde jen po cvaknutí myši litalo milion blikatek. Jestli to bude víc otevřený se vším co naznačili, runama že dvojky a TD, tak je to přesně to, co jsem chtěl a nedostal od trojky
734088
4 0
reagovat
reaguje na: xxendxx
Jasně, skilly a vývoj postavy atd změní. Ale kdyby mi někdo řekl, že to video je z nového datadisku pro trojku, tak tomu nemám problém uvěřit. 

Prostě ten grafický skok je moc malý a může za to nesmyslné cílení hry na "starou" generaci konzolí. Hlavně když hra vyjde až kdo ví kdy.
734088
Jasně, skilly a vývoj postavy atd změní. Ale kdyby mi někdo řekl, že to video je z nového datadisku pro trojku, tak tomu nemám problém uvěřit.  Prostě ten grafický skok je moc malý a může za to nesmyslné cílení hry na "starou" generaci konzolí. Hlavně když hra vyjde až kdo ví kdy.
734084
2 0
reagují: xxendxx
reagovat
reaguje na: Vardant
Tvrdit, že je gameplay stejnej, je totální blbost, dokud dnes neukazou, jak je to se skillama a statama. Pokud to bude všechno záviset na dmg weaponu a všechno ostatní bude jen nosič na státy, když bude osmset skillu, že kterejch se dají používat 4, tak to bude na prd. Jinak jsou to jen stejný animace, což mi zrovna nevadí. Nemá to bejt tak přebarvený a ani přepálený, jako byl vulkán avalanche a podobný barbarský bláboly. O tom, že necro nebude taky nepadlo ani slovo.  Za mě zatím spokojenost. Bude hodně záležet na mechanikách, který by měli ukázat dnes.


Overwatch 2 je zbytečná zdimarna peněz. Mohlo to bejt krásný PvE rozšíření ale neeee, na to se nedá nalepit 40 ecek
734084
Tvrdit, že je gameplay stejnej, je totální blbost, dokud dnes neukazou, jak je to se skillama a statama. Pokud to bude všechno záviset na dmg weaponu a všechno ostatní bude jen nosič na státy, když bude osmset skillu, že kterejch se dají používat 4, tak to bude na prd. Jinak jsou to jen stejný animace, což mi zrovna nevadí. Nemá to bejt tak přebarvený a ani přepálený, jako byl vulkán avalanche a podobný barbarský bláboly. O tom, že necro nebude taky nepadlo ani slovo.  Za mě zatím spokojenost. Bude hodně záležet na mechanikách, který by měli ukázat dnes. Overwatch 2 je zbytečná zdimarna peněz. Mohlo to bejt krásný PvE rozšíření ale neeee, na to se nedá nalepit 40 ecek
734055
1 0
reagují: Vardant
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se