A pritom priamo v recenzii viac mínusov ako plusov, ale tak prečo nie 10 že jo?
reaguje na:
kyller
Recenzia od Indianov na Callisto Protocol 10/10
A pritom priamo v recenzii viac mínusov ako plusov, ale tak prečo nie 10 že jo?
A pritom priamo v recenzii viac mínusov ako plusov, ale tak prečo nie 10 že jo?|
reagují:
(=LIFTY=)
|
reagovat
|



