reaguje na:
Godlike
Tak pardon teda, ako som povedal, z našej predchádzajucej debaty mi to znelo z tvojej strany ako mierne sklamanie, čize by som od teba neočakával slová ako masterpiece. Ale možno si to už len zle pamätám. Nevadí, prajem pekný deň.
|
reagovat
|




