Ja musím trošku dať za pravdu FallenMaia, lebo tiež mi brnká na nervy, keď si prečítam recenziu/reakciu, ktorá je z polovice kritická, v prípade recenzie ešte na konci pekne rozdelené klady/zápory zhruba na polovicu a číselné hodnotenie 10/10. To si vždy tak v duchu poviem "Ale choď dpč!"
|
reagují:
FallenMaia
|
reagovat
|



