Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 5601 - 5620 Napsat příspěvek
Na normální sledování nebo hraní je to rozlišení bohužel dost nízké. Zvyknout se na to dá a přestaneš to vnímat, ale bohužel to není ono.

Co se týče hraní, tak Beat Saber je pecka, ale je nutnost koupit celý set i s Move ovladačema. V jednu chvíli se dal koupit za cca 6 tisíc a to už jde. Na vyšší obtížnost to chce už ale docela fyzičku :D

Další hodně vychvalovaná je Astro Bot: Rescue Mission, kde je celé VR taky dost dobře využité. Ta je pro děti jak dělaná.

Resident Evil 7 je taky pecka. Na to jsem bohužel neměl odvahu a stačilo mi to hrát už jen normálně :D

Na WipeOut si to chce sakra zvykat. Na začátku jsem to vydržel sotva 15 minut a pak mi po tom bylo i pár hodin docela mizerně. S trochou vůle to jde ale překonat.

Pak taky Tetris Effect, ale tam čekám na slevu, protože i přes recenze mi 1000Kč za Tetris přijde hodně.

Velká pecka je prý Firewall Zero Hour. Doporučuju shlédnout videa. Lepší FPS hra pro VR snad není.

Mezi další dobře hodnocené hry, které jsem bohužel zatím nevyzkoušel patří Moss, Borderlands, ehm, Skyrim, Doom VFR, Superhot a plno dalších. 

Na Store jsou pak i různá dema zdarma a třeba synovec vydržel hrát Spidermana asi hodinu a to je tam obsahu tak na 10 minut :))
709387
Na normální sledování nebo hraní je to rozlišení bohužel dost nízké. Zvyknout se na to dá a přestaneš to vnímat, ale bohužel to není ono. Co se týče hraní, tak Beat Saber je pecka, ale je nutnost koupit celý set i s Move ovladačema. V jednu chvíli se dal koupit za cca 6 tisíc a to už jde. Na vyšší obtížnost to chce už ale docela fyzičku *:D* Další hodně vychvalovaná je Astro Bot: Rescue Mission, kde je celé VR taky dost dobře využité. Ta je pro děti jak dělaná. Resident Evil 7 je taky pecka. Na to jsem bohužel neměl odvahu a stačilo mi to hrát už jen normálně *:D* Na WipeOut si to chce sakra zvykat. Na začátku jsem to vydržel sotva 15 minut a pak mi po tom bylo i pár hodin docela mizerně. S trochou vůle to jde ale překonat. Pak taky Tetris Effect, ale tam čekám na slevu, protože i přes recenze mi 1000Kč za Tetris přijde hodně. Velká pecka je prý Firewall Zero Hour. Doporučuju shlédnout videa. Lepší FPS hra pro VR snad není. Mezi další dobře hodnocené hry, které jsem bohužel zatím nevyzkoušel patří Moss, Borderlands, ehm, Skyrim, Doom VFR, Superhot a plno dalších.  Na Store jsou pak i různá dema zdarma a třeba synovec vydržel hrát Spidermana asi hodinu a to je tam obsahu tak na 10 minut *:))*
1 0
reagují: departed
reagovat

VR otázka

Pro uživatele VR na PS4: manželka se ptá, jestli na tom aktivně hrajete, jaký hry třeba, hrajete i s detma, používáte VR headset jako samostatnej screen u hry, která VR ani nepodporuje, jaka je momentální /kvalitni/ knihovna her, ktera za něco stojí apod.? 

Me osobně VR netankuje už od jeho oznámení, ale ona potřebuje nějaký pádný důvody a spíš víc, než míň, proč ho koupit. 

Všem předem díky za rady. Když jsem se před nedávnem ptal na novy telefon, dostal jsem dost feedbacku a nakonec jsem šel do Honor 8X a jsem spokojenej. :+
709384
Pro uživatele VR na PS4: manželka se ptá, jestli na tom aktivně hrajete, jaký hry třeba, hrajete i s detma, používáte VR headset jako samostatnej screen u hry, která VR ani nepodporuje, jaka je momentální /kvalitni/ knihovna her, ktera za něco stojí apod.?  Me osobně VR netankuje už od jeho oznámení, ale ona potřebuje nějaký pádný důvody a spíš víc, než míň, proč ho koupit.  Všem předem díky za rady. Když jsem se před nedávnem ptal na novy telefon, dostal jsem dost feedbacku a nakonec jsem šel do Honor 8X a jsem spokojenej. *:+*
VR otázka
1 0
reagovat
vyšiel Ape Out a prvých 10-15 sekúnd je dosť možno najlepší úvod hry ever :D
709099
vyšiel [url=https://store.steampowered.com/app/447150/APE_OUT/]Ape Out[/url] a prvých 10-15 sekúnd je dosť možno najlepší [url=https://youtu.be/DdhnA08BX7E?t=11]úvod[/url] hry ever *:D*
3 0
reagovat
reaguje na: connor
V rámci možností ano, ale mám v hlavě brouka, jestli tam prostě náhodou není dál něco víc. Ale všichni říkají že ne, tak bych tomu už asi měl začít věřit... 
708081
V rámci možností ano, ale mám v hlavě brouka, jestli tam prostě náhodou není dál něco víc. Ale všichni říkají že ne, tak bych tomu už asi měl začít věřit... 
708065
0 0
reagovat
reaguje na: do_Od
"Hrozně ohranej koncept, špatná gunplay, choatickej interface, ne díky."
Z tohohle mi přijde, že sis ho zkusil.
708065
"Hrozně ohranej koncept, špatná gunplay, choatickej interface, ne díky." Z tohohle mi přijde, že sis ho zkusil.
708062
2 0
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: do_Od
Dohrál jsem kampaň, která je krátká a nudná. Zkusil jsem "end game" a přestal hrát než vyšel day one patch, jestli to náhodou neopraví.

A co se nestalo? Je to ještě horší :D Ty recenze jsou ještě mírné... Ještě, že jsem měl jen Origin Premier. 

Destiny 2 mělo oproti tomu tak 10x víc obsahu už při spuštění a teď ani nemluvím.
708063
Dohrál jsem kampaň, která je krátká a nudná. Zkusil jsem "end game" a přestal hrát než vyšel day one patch, jestli to náhodou neopraví. A co se nestalo? Je to ještě horší *:D* Ty recenze jsou ještě mírné... Ještě, že jsem měl jen Origin Premier.  Destiny 2 mělo oproti tomu tak 10x víc obsahu už při spuštění a teď ani nemluvím.
708062
2 0
reagovat

Anthem

Hraje to nakonec někdo? 

Já vážně zvažuju že zruším předobjednávku dvojky Division a dám druhou šanci Anthem. Recenze jsou šílený, všichni nasraný, ale ten combat prostě vypadá zábavně a kdyby beta nebyla zabugovaná tak bych si ho býval i rád zkusil...
708062
Hraje to nakonec někdo?  Já vážně zvažuju že zruším předobjednávku dvojky Division a dám druhou šanci Anthem. Recenze jsou šílený, všichni nasraný, ale ten combat prostě vypadá zábavně a kdyby beta nebyla zabugovaná tak bych si ho býval i rád zkusil...
Anthem
0 -7
reagují: connor, Vardant
reagovat
Tohle bude boží
707562
Tohle bude [url=https://davdva.sk/nova-strategicka-hra-soviet-republic-simuluje-planovanu-ekonomiku-a-sebestacnu-spolocnost/?fbclid=IwAR110KK-l1ndCk5aZnlP7yGUcF3wIXUILBNuL80fhaH3ZEJirQKsXiHa8HI]boží [/url]
0 0
reagovat
Neill Blomkamp natočil pro Anthem krátký film/trailer/????           

Conviction
707426
Neill Blomkamp natočil pro Anthem krátký film/trailer/????            [url=https://www.youtube.com/watch?v=wka5RovFEo8] Conviction[/url]
4 0
reagovat
reaguje na: Bína

Magic: The Gathering - Arena

Takže mám do toho jít?
706907
Takže mám do toho jít?
Magic: The Gathering - Arena
706669
0 -2
reagovat
reaguje na: kubqo
well fuck.
706694
well fuck.
706681
0 0
reagovat
reaguje na: kubqo
Snad aspoň jejich Star Wars bude mít nějakou value.
706685
Snad aspoň jejich Star Wars bude mít nějakou value.
706681
0 0
reagovat

TF3

ach tak nič

"There are some people who think there are too many battle royale games or it's a fad, the world thinks we're making Titanfall 3 and we're not - this is what we're making.
"To try and convince a sceptical audience for months with trailers and hands-on articles, we're just like 'let the game speak for itself' - it's the most powerful antidote to potential problems.
"We're doing a free to play game, with essentially loot boxes, after we were bought by EA, and it's not Titanfall 3. It's the perfect recipe for a marketing plan to go awry, so why have that - let's just ship the game and let players play."

z toho posledného odstavca ale aspoň vidno že Respawn má kopu rozumu
706681
ach tak nič [i] "There are some people who think there are too many battle royale games or it's a fad, the world thinks we're making Titanfall 3 and we're not - this is what we're making. "To try and convince a sceptical audience for months with trailers and hands-on articles, we're just like 'let the game speak for itself' - it's the most powerful antidote to potential problems. "We're doing a free to play game, with essentially loot boxes, after we were bought by EA, and it's not Titanfall 3. It's the perfect recipe for a marketing plan to go awry, so why have that - let's just ship the game and let players play." [/i]z toho posledného odstavca ale aspoň vidno že Respawn má kopu rozumu
TF3
0 -1
reagují: xnewstedx, do_Od
reagovat
reaguje na: Jamajcan

MTG Arena

Nové keywords jsou bohužel vždy problémem začátečníků/navrátilců. Já se díky aréně vrátil k MTG po cca 7 letech a asi za 5 dnů jsem už byl naplno ponořen, zkoumal jsem metagame, učil se draft s novou edicí, atd.
I přes plně f2p jsem měl během měsíce 3 balíčky turnajové úrovně, stačí se k tomu postavit s rozmyslem a naštěstí jsou teď na formátu levné a dobré možnosti.
706669
Nové keywords jsou bohužel vždy problémem začátečníků/navrátilců. Já se díky aréně vrátil k MTG po cca 7 letech a asi za 5 dnů jsem už byl naplno ponořen, zkoumal jsem metagame, učil se draft s novou edicí, atd. I přes plně f2p jsem měl během měsíce 3 balíčky turnajové úrovně, stačí se k tomu postavit s rozmyslem a naštěstí jsou teď na formátu levné a dobré možnosti.
MTG Arena
706190
0 0
reagují: Jamajcan
reagovat
Doom Eternal presunut z unora na cervenec...
706529
Doom Eternal presunut z unora na cervenec...
0 0
reagovat
reaguje na: xnewstedx
  1. to nieje TF3 ale spin-off s názvom Apex Legends
  2. je to F2P battle royale
  3. TF3 by bol údajne v čase vydania už príliš "outdated" (keďže furt to stavajú na modifikovanom source engine) a tak vydajú toto a posunú release date TF3 na neskôr aby ho modernizovali
  4. battle royale, ktorý by sa sústredil na vertikalitu a mobilitu by nemusela byť zlá vec
706527
[list=1][*]to nieje TF3 ale spin-off s názvom Apex Legends[/*][*]je to F2P battle royale[/*][*]TF3 by bol údajne v čase vydania už príliš "outdated" (keďže furt to stavajú na modifikovanom source engine) a tak vydajú toto a posunú release date TF3 na neskôr aby ho modernizovali[/*][*]battle royale, ktorý by sa sústredil na vertikalitu a mobilitu by nemusela byť zlá vec[/*][/list]
706514
1 -1
reagovat

Titanfall 3

Bez titanov, fuck that. 
706514
Bez titanov, fuck that. 
Titanfall 3
0 0
reagují: kubqo
reagovat

Anthem

Nehral jsem, takze predem berte muj pohled with a grain of salt.
Ta hra mi pripada extremne zbytecna. Nevidim na tom nic zabavneho. Bez ven, zabijej nestvury, sejmi bosse, seber loot, repeat. 
706510
Nehral jsem, takze predem berte muj pohled with a grain of salt. Ta hra mi pripada extremne zbytecna. Nevidim na tom nic zabavneho. Bez ven, zabijej nestvury, sejmi bosse, seber loot, repeat. 
Anthem
2 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Ja som urobil presne to iste tak som myslel, ze to sem nema ani vyznam pisat :D
706505
Ja som urobil presne to iste tak som myslel, ze to sem nema ani vyznam pisat *:D*
706495
0 0
reagovat

Anthem

Nevermind, po pěti minutách jsem to smazal z disku. Hrozně ohranej koncept, špatná gunplay, choatickej interface, ne díky.
706495
Nevermind, po pěti minutách jsem to smazal z disku. Hrozně ohranej koncept, špatná gunplay, choatickej interface, ne díky.
Anthem
5 0
reagují: SteKi
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se