reaguje na:
Gonzi
Mne to pri nových hrách až tak nevadí. Za God of War by som zaplatil čokoľvek. Ale to je nová hra. Za remaster, aj keď akokoľvek kvalitný, je to vyslovene zlodejina.
|
reagují:
Gonzi
|
reagovat
|
80 euro je príšerne veľa.
taká herná tarantinovka, ktorá má strašne baví tými kontrastami (každá z hl 3 postáv je iná) a tie dialógy su jak od tarantina 

