MW trilogii určitě doporučju. Zvláště, pokud máš rád destruktiví filmy od Emmericha, tak to je pro tebe jak dělané. Ono samotné MW už mnohdy vypadá spíš jak interaktivní film, než hra. K tomu Zimmerova hudba v druhém díle, spousta hereckých hvězd za mikrofonem, sem tam nějaká ta snaha o emoční ždímačku, a hlavně Kapitán Price a Soap McTavish jako určitě nejlepší charaketery CoD světa.
Já ti klidně doporučim i World of War + Black Ops 1,2, pokud máš výrazné choutky na masakrování nepřátel a je třeba je ukojit.
reaguje na:
SteKi
|
reagovat
|
A za me jeste Infinite Warfare, ktery schytalo nezajem jen protoze se jmenuje Call of Duty, ale pritom je to skvela hard military sci-fi.
aneb masterpiecy se neprodávají!
nezapomeňte pak hned zrušit automatické strhnutí 