Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 5641 - 5660 Napsat příspěvek

CIVILIZACE

Který díl byste mi - jakožto tahovému začátečníkovi - doporučili?
705864
Který díl byste mi - jakožto tahovému začátečníkovi - doporučili?
CIVILIZACE
0 0
reagují: xxendxx
reagovat
Deus Ex
705576
Deus Ex
2 0
reagovat
Warcraft 3 & Frozen Throne, nejlíp s českým dabingem.
The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth 1&2+ Rise of the Witch King
Empire at War 1 & Forces of Corruption 

Víc není potřeba. 
705575
Warcraft 3 & Frozen Throne, nejlíp s českým dabingem. The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth 1&2+ Rise of the Witch King Empire at War 1 & Forces of Corruption  Víc není potřeba. 
1 -1
reagovat
reaguje na: Jamajcan
Max Payne 1,2, Banner Saga, Project WarlockUnavowed, Slaps and Beans,
Tooth & Tail ... 
705567
Max Payne 1,2, Banner Saga, [url=https://games.tiscali.cz/recenze/project-warlock-recenze-322764]Project Warlock[/url], [url=https://games.tiscali.cz/recenze/unavowed-recenze-321589]Unavowed[/url], Slaps and Beans, Tooth & Tail ... 
705540
2 0
reagovat
Mne staci si na tom svem šuntu jednou za dva roky dohrát cele Commandos 2 a 3 a jsem spokojeny...
705556
Mne staci si na tom svem šuntu jednou za dva roky dohrát cele Commandos 2 a 3 a jsem spokojeny...
2 0
reagovat
Into the Breach
705555
Into the Breach
2 0
reagovat
Prehistorick 2
705553
Prehistorick 2
4 0
reagovat
Star Wars Jedi Outcast, Star Wars Jedi Academy..
705551
Star Wars Jedi Outcast, Star Wars Jedi Academy..
3 0
reagovat
reaguje na: Jamajcan
Half-life 2
705541
Half-life 2
705540
3 0
reagovat
reaguje na: kubqo
Jako třeba?
705540
Jako třeba?
705538
0 -1
reagují: RainMakeR, Cross, Muf
reagovat
reaguje na: Jamajcan
Tak furt na tom rozbeháš mnozstvo menších ovela zaujimavejsich  hier
705538
Tak furt na tom rozbeháš mnozstvo menších ovela zaujimavejsich  hier
705505
1 0
reagují: Jamajcan
reagovat
reaguje na: Snipsley

Far Cry 1

To kdybys řekl někomu v roce 2004, tak se na tě podívá jako na 3,14čuse.

Ale je možné, že důležitější je GB RAM než procák.
705507
To kdybys řekl někomu v roce 2004, tak se na tě podívá jako na 3,14čuse. Ale je možné, že důležitější je GB RAM než procák.
Far Cry 1
705506
0 -5
reagovat
reaguje na: Jamajcan
FarCry 1 by ti jel i na mikrovlnce ne? Zkus Far Cry 2, i když ten procák je asi fakt problém.
705506
FarCry 1 by ti jel i na mikrovlnce ne? Zkus Far Cry 2, i když ten procák je asi fakt problém.
705505
1 -1
reagují: Jamajcan
reagovat
reaguje na: kubqo
Na to nemám výkonnej notas, i teď se divím, že mi na mém dvoujádru 1.5 GHz a 4 GB RAM, 1. Farec jede.
705505
Na to nemám výkonnej notas, i teď se divím, že mi na mém dvoujádru 1.5 GHz a 4 GB RAM, 1. Farec jede.
705484
0 0
reagují: kubqo, Snipsley
reagovat
reaguje na: Jamajcan
môj tip je zahrať si trojku :D
705484
môj tip je zahrať si trojku :D
705461
4 0
reagují: Jamajcan
reagovat

Modifikace

Nějaký tip na modifikace pro první Far Cry?
705461
Nějaký tip na modifikace pro první Far Cry?
Modifikace
0 -5
reagují: kubqo
reagovat
KIngdom Hearts III - Frozen (Let It Go)

Kdybych nevěděl jinak, tak bych to považoval za film.:o

2013 flashbacky jsou zpátky.
705434
[url=https://www.youtube.com/watch?v=HCeJ8n6jzzA]KIngdom Hearts III - Frozen (Let It Go)[/url] Kdybych nevěděl jinak, tak bych to považoval za film.*:o* 2013 flashbacky jsou zpátky.
1 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Taky mám spoustu dalších her, na který se mi práší a cítím lehký tlak z toho, že mi dochází čas a všechny je nestihnu, na druhou stranu na každou hru čas jednou proste bude, jen se musí ta momentálně rozehraná hrát pořádně a s chutí, bez pocitu ji rychle dohrat, abych mohl jít rychle hrát jiný.

Někdy to mám tak, že hraju víc her najednou a někdy (třeba zrovna teď) to mám tak, že hraju jen jednu a pořádně.

Ad. Marston. Už teď mám radši Arthura než Johna. Samozřejmě, že kdyby nás R* nechali hrát za něj, tak to tak prostě je, ale Arthur má větší charisma, líp zahranej a celkově zajímavější a to mám teprve 46% odehraných. Avšak taky mají jednotlivý díly od sebe 8 let rozdíl. :)
705302
Taky mám spoustu dalších her, na který se mi práší a cítím lehký tlak z toho, že mi dochází čas a všechny je nestihnu, na druhou stranu na každou hru čas jednou proste bude, jen se musí ta momentálně rozehraná hrát pořádně a s chutí, bez pocitu ji rychle dohrat, abych mohl jít rychle hrát jiný. Někdy to mám tak, že hraju víc her najednou a někdy (třeba zrovna teď) to mám tak, že hraju jen jednu a pořádně. Ad. Marston. Už teď mám radši Arthura než Johna. Samozřejmě, že kdyby nás R* nechali hrát za něj, tak to tak prostě je, ale Arthur má větší charisma, líp zahranej a celkově zajímavější a to mám teprve 46% odehraných. Avšak taky mají jednotlivý díly od sebe 8 let rozdíl. :)
705287
0 0
reagovat
reaguje na: departed
Souhlas, ale hrozne mi vadi, ze se mi tu prasi na jine hry a dnes vyšel bozi gameplay na Mortal Kombat nový... Potřebuju zastavit cas a v klidu si to dohrat.
BTW ma nekdo z Vas stejny problem, ze se mu sice hlavni postava libi, ale když se na scene objevi Marston, chcete proste hrat zase za nej?:D
705287
Souhlas, ale hrozne mi vadi, ze se mi tu prasi na jine hry a dnes vyšel bozi gameplay na Mortal Kombat nový... Potřebuju zastavit cas a v klidu si to dohrat. BTW ma nekdo z Vas stejny problem, ze se mu sice hlavni postava libi, ale když se na scene objevi Marston, chcete proste hrat zase za nej?*:D*
705244
0 0
reagují: departed
reagovat
reaguje na: departed
No ved prave. Ja sa tam cely cas len tak motam, ked natrafim na vedlajsiu aktivitu, tak idem do nej, ani sa nenazdam a zistim, ze som hodinu chodil po krajine, zasiel do mesta, tam stravil dalsiu a potom som hodinu hral poker a ked ukladam hru tak zbadam, ze som stale na 46%tach :) Popri tomto tulani sa som skratka stratil motivaciu pokracovat v pribehu. Ja mam taketo hry rad, ale na mna je to asi az moc prepacovane :D
705245
No ved prave. Ja sa tam cely cas len tak motam, ked natrafim na vedlajsiu aktivitu, tak idem do nej, ani sa nenazdam a zistim, ze som hodinu chodil po krajine, zasiel do mesta, tam stravil dalsiu a potom som hodinu hral poker a ked ukladam hru tak zbadam, ze som stale na 46%tach *:)* Popri tomto tulani sa som skratka stratil motivaciu pokracovat v pribehu. Ja mam taketo hry rad, ale na mna je to asi az moc prepacovane *:D*
705244
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se