To už je dva roky? Stejně, až letos přijde znovu jednička, dám si to na repete i s dvojkou. I přes remcání, že na hry nějak nemám čas a první Horizon hraju někdy od února.
A timhle mym pomalym tempem ... pak přijde konečně Ragnarök.
reaguje na:
do_Od
|
reagují:
Godlike
|
reagovat
|
jakože dobrá kvalitka
vždycky mě tento typ her strašně bavil 
