Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 5621 - 5640 Napsat příspěvek

Anthem

Zkoušíte někdo víkendovou open betu? Zajímá mě názory na hraní na PS4, porovnání s Destiny / Mass Effect: Andromeda a jestli z toho jste aspoň trochu nadšení.  Jinak si asi počkám až do března na Division 2.
706467
Zkoušíte někdo víkendovou open betu? Zajímá mě názory na hraní na PS4, porovnání s Destiny / Mass Effect: Andromeda a jestli z toho jste aspoň trochu nadšení.  Jinak si asi počkám až do března na Division 2.
Anthem
0 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
Oooo to si nemal. Pripravil si sa o zazitok. Presne toto vyzdvihuje aj recenzia na games.cz. Nejakym zahadnym sposobom mas municie vzdy malo, ale zaroven staci ti to na prezitie a aby si mal pocit, ze si vyviazol len tak tak.
Inak som to uz samozrejme presiel za obe postavy a je to jedna z najlepsich hier co som v zivote hral. Pritom to nema skoro ziadny pribeh, ale ta hratelnost je skratka dokonala.
706365
Oooo to si nemal. Pripravil si sa o zazitok. Presne toto vyzdvihuje aj recenzia na games.cz. Nejakym zahadnym sposobom mas municie vzdy malo, ale zaroven staci ti to na prezitie a aby si mal pocit, ze si vyviazol len tak tak. Inak som to uz samozrejme presiel za obe postavy a je to jedna z najlepsich hier co som v zivote hral. Pritom to nema skoro ziadny pribeh, ale ta hratelnost je skratka dokonala.
706338
0 0
reagovat

Kingdom Hearts III

Tak grafika je fakt parádní. Už jsme v bodě, kdy jsou animáky interaktivní hry.:+

Lucika
706359
Tak grafika je fakt parádní. Už jsme v bodě, kdy jsou animáky interaktivní hry.*:+* [url=https://streamable.com/p0tq7]Lucika[/url]
Kingdom Hearts III
2 0
reagovat
reaguje na: SteKi

RESI2

Já mám na originál velmi matné vzpomínky, pořídil jsem si to spíše z nostalgie (a protože nesnáším horory, tak to hraju s nekonečnem munice) a strašně ně baví procházet tu stanici a kochat se atmosférou a technickou stránkou (binaural audio FTW). Neuvěřitelně dobrá práce. :+ Má jediná výtka by asi směřovala k tomu, že stav munice se špatně odhaduje (i proto ten trainer). Člověk si chce vyčistit chodbu, ale neví, jestli si to může dovolit, jestli mu těch deset nábojů nebude chybět o 4 hodiny později...
706338
Já mám na originál velmi matné vzpomínky, pořídil jsem si to spíše z nostalgie (a protože nesnáším horory, tak to hraju s nekonečnem munice) a strašně ně baví procházet tu stanici a kochat se atmosférou a technickou stránkou (binaural audio FTW). Neuvěřitelně dobrá práce. *:+* Má jediná výtka by asi směřovala k tomu, že stav munice se špatně odhaduje (i proto ten trainer). Člověk si chce vyčistit chodbu, ale neví, jestli si to může dovolit, jestli mu těch deset nábojů nebude chybět o 4 hodiny později...
RESI2
705870
1 -1
reagují: SteKi
reagovat

Doom

Já hrál naposledy dvojku 8):D:+
A pak viděl film :o
706300
Já hrál naposledy dvojku *8)**:D**:+* A pak viděl film *:o*
Doom
0 0
reagovat
reaguje na: Jamajcan
Myslim, ze je pozde...
706205
Myslim, ze je pozde...
706200
4 0
reagovat

DOOM Eternal

Nemyslíte si, že je brzo na dalšího DOOMa?
706200
Nemyslíte si, že je brzo na dalšího DOOMa?
DOOM Eternal
0 -7
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: xxendxx

Magic: The Gathering - Arena

Hrál jsem Planeswalkery na PC, takže základy chápu, ale sere mne nové množství keywordů...
706190
Hrál jsem Planeswalkery na PC, takže základy chápu, ale sere mne nové množství keywordů...
Magic: The Gathering - Arena
706035
0 0
reagují: Bína
reagovat
reaguje na: Jamajcan
Age of Empire, Call of duty 1 a 2 , StarCraft 
706169
Age of Empire, Call of duty 1 a 2 , StarCraft 
705540
0 0
reagovat

Kingdome Hearts 3

Je to doma, ale neni na to cas... Asi se budu jen divat, jak to hraje milá...:D
706156
Je to doma, ale neni na to cas... Asi se budu jen divat, jak to hraje milá...*:D*
Kingdome Hearts 3
1 -2
reagovat
reaguje na: Jamajcan
jestli chapec co a jak funguje v magicu, tak to vyzkousej... jestli jsi magic nikdy nehral, tak te bude bavit tutorial a pak dostanes strasne na prdel
706035
jestli chapec co a jak funguje v magicu, tak to vyzkousej... jestli jsi magic nikdy nehral, tak te bude bavit tutorial a pak dostanes strasne na prdel
706017
2 0
reagují: Jamajcan
reagovat
reaguje na: xxendxx
A doporučil bys to začátečníkovi v Magicu?
706017
A doporučil bys to začátečníkovi v Magicu?
705958
0 0
reagují: xxendxx
reagovat
reaguje na: Jamajcan
hraju chvili, klient je ok, vypada to pekne a ma to celkem fajn monetizacni model... nicmene nagrindit karty bude hroznej voser a je to proste Magic, s milionem keywordu a strategii... i kdyz jsem celkem dlouho za mlada hral s kamosema a smazim hearthstone od bety, tady jsem hroznej lamak :´)
705958
hraju chvili, klient je ok, vypada to pekne a ma to celkem fajn monetizacni model... nicmene nagrindit karty bude hroznej voser a je to proste Magic, s milionem keywordu a strategii... i kdyz jsem celkem dlouho za mlada hral s kamosema a smazim hearthstone od bety, tady jsem hroznej lamak :´)
705935
1 0
reagují: Jamajcan
reagovat
Ja hraju Red dead Redemption a mame s milou v planu si poridit k vyroci Switch... Takze jsem se vzdal vsech svych snu a stravim zbytek zivota doma u televize...
705937
Ja hraju Red dead Redemption a mame s milou v planu si poridit k vyroci Switch... Takze jsem se vzdal vsech svych snu a stravim zbytek zivota doma u televize...
6 0
reagovat

Magic: The Gathering - Arena

Hraje tady někdo tuto hru, popřípadě Vaše názory?
705935
Hraje tady někdo tuto hru, popřípadě Vaše názory?
Magic: The Gathering - Arena
0 0
reagují: xxendxx
reagovat

Resident evil 2

Veľmi dobré. Atmosféra je parádna. Zatiaľ mám odohrane asi dve hodinky a neviem sa dočkať kedy sa dostanem domov. A to sa mi už dlho nestalo. Pôvodnú dvojku som nikdy nehral aj keď som v tej dobe psko mal, takže neviem porovnávať čo a či sa niečo zmenilo, no hrá sa to super. 
705870
Veľmi dobré. Atmosféra je parádna. Zatiaľ mám odohrane asi dve hodinky a neviem sa dočkať kedy sa dostanem domov. A to sa mi už dlho nestalo. Pôvodnú dvojku som nikdy nehral aj keď som v tej dobe psko mal, takže neviem porovnávať čo a či sa niečo zmenilo, no hrá sa to super. 
Resident evil 2
1 0
reagují: Gonzi
reagovat
1
705868
1
0 0
reagovat
3
705867
3
0 0
reagovat
8
705866
8
0 0
reagovat
reaguje na: Jamajcan
5
705865
5
705864
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se