reaguje na:
AndyKaufman
Dílenské zpracování Tesly, stejně tak její opravitelnost a servisovatelnost značně trpí právě na nevyzrálost celé automobilky. Je to rychlé a "futuristické", tím to ale končí a je to vyloženě známý fakt. Nechápu, že to nevíš...
|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|
Co Petra Máru znám, tak je zrovna docela konzervativní člověk. Ne, fakt to opravdu není.

