Uvědomuješ si jaké 2 argumenty jsi předvedl?
1) Nelíbí se to dokonce ani Petru Márovi, který má nulovou relevanci na auta
2) Nemá to omezovač zpátečky, problém který jako osobně nechápu jako problém a asi nejsem sám, když to na žádném větším relevantním médiu není kritizováno a už vůbec nejsou případy masivního počtu nehod, které by to indikovaly
Já opravdu nemám rád prosazování elektro-automobilů, ale opravdu tak netahám argumenty z hoven. Ještě můžeš napsat, že se tam Dádě Patrasové nevejde zadek.
reaguje na:
Clavius
|
reagují:
Gonzi
|
reagovat
|
Co Petra Máru znám, tak je zrovna docela konzervativní člověk. Ne, fakt to opravdu není.

