Já opravdu nejsem jeden z jeho otravných fanboyů. Ale co se týká jeho neúspěchů, opravdu si myslíš že jsou Tesla a SpaceX neúspěšné projekty?
Pokud vím, tak je Hyperloop pořád koncept kde probíhá vývoj a Starlink je od minulého měsíčně v podstatě funkční.
A také bych prosil o vysvětlení co má dělat jiného a potřebného když o x let posunul dva obory a to opravdu nejsem fanda elektromobilů.
reaguje na:
MarvinP
|
reagovat
|



), ale taky moc nevěřím. Respektive bych si tipnul, že si to možná trochu vytěsnila, když si byla na tak cool místě :)
A úprimne, o peniaze mi v tomto prípade fakt nejde. Asi sa tam zase tak skoro nedostanem, tak nech to stojí čo to stojí. 