reaguje na:
Gonzi
Nikde jsem nerozporoval dílenské zpracování. Svezte se v tom, bude to to poslední na co si vzpomenete.
|
reagují:
Svaťoš
|
reagovat
|
Co Petra Máru znám, tak je zrovna docela konzervativní člověk. Ne, fakt to opravdu není.

