Dělá z toho bez pochyby nebezpečné auto, kdy máš v opačném směru jízdy 1:1 stejnou akceleraci jako při normální jízdě vpřed.
Hochu, hochu...
A toho Máru jsem vzal jako příklad člověka, který i nepovedený produkt umí vychválit do nebes. U Tesly k tomu tentokrát nedošlo a na etalon elektromobility se stejně stále čeká.
reaguje na:
AndyKaufman
|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|
Co Petra Máru znám, tak je zrovna docela konzervativní člověk. Ne, fakt to opravdu není.

