
Koukal jsem na dost videí, slyšel už víc než bych i potřeboval, ale nikdy jsem se k tomu neměl. Nicméně ten hype už se nedá vydržet.

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
Je to pekný zoznam, ale určite tam ešte veľa bugov zostalo. A niekedy sa stáva, že jeden fixnutý bug = ďalšie dva nové. Ale tak snáď to nebude tento prípad.|
reagovat
|
Vrátím se až na DLC, chci si odpočinout. Nakonec 46 hodin, a převládá spokojenost. Ale třetí Witcher to není, no.|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagují:
Godlike
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
celkom ma nepotesilo ked sa spominalo 40 eur ci kolko?|
reagují:
HAL
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagují:
xxendxx
|
reagovat
|
|
reagují:
HAL
|
reagovat
|

|
reagovat
|