Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 7021 - 7040 Napsat příspěvek
alkoholik? :D
660111
alkoholik? :D
0 0
reagovat

Axis

Jsem a dokonce už budu od otevření nového raidu i pravidelně progressovat, čekal jsem na novej komp ;)

Nicméně závislej na tom můžeš být samozřejmě i bez guildy. Stačí být altoholic, collector a no lifer a je vystaráno :D
660097
Jsem a dokonce už budu od otevření nového raidu i pravidelně progressovat, čekal jsem na novej komp *;)* Nicméně závislej na tom můžeš být samozřejmě i bez guildy. Stačí být altoholic, collector a no lifer a je vystaráno *:D*
Axis
0 0
reagovat

do_Od

Jak jsem dokoukal Black Sails, tak už asi tejden přemejšlím, že si dám Uncharted 4 znova. Za tejden to ostatně "slaví" 2 roky od vydání, takže osvěžení nebude od věci.

Ta myšlenka je btw. výbornej hnací stroj na větší pracovní nasazení. Snad se k tomu prokopu :)
660092
Jak jsem dokoukal Black Sails, tak už asi tejden přemejšlím, že si dám Uncharted 4 znova. Za tejden to ostatně "slaví" 2 roky od vydání, takže osvěžení nebude od věci. Ta myšlenka je btw. výbornej hnací stroj na větší pracovní nasazení. Snad se k tomu prokopu *:)*
do_Od
0 0
reagovat
Zajímalo by mě jak je někdo závislej na WoW a přitom není v aktivní guildě, mě by to hraní s náhodným packem docela sralo.
660089
Zajímalo by mě jak je někdo závislej na WoW a přitom není v aktivní guildě, mě by to hraní s náhodným packem docela sralo.
0 0
reagovat
Hm, kdybych nebyl závislej na WoW tak bych si to snad zahrál ještě jednou. :D
660081
Hm, kdybych nebyl závislej na WoW tak bych si to snad zahrál ještě jednou. *:D*
0 0
reagovat
Nikdy bych nečekal, že jednu z nejlepších automobilových honiček "nezažiju" ve filmu, ale ve hře... Uncharted 4 je dokonalost sama... Lepší hru jsem fakt snad nikdy nehrál... A to jsem teprve v půlce....
660077
Nikdy bych nečekal, že jednu z nejlepších automobilových honiček "nezažiju" ve filmu, ale ve hře... Uncharted 4 je dokonalost sama... Lepší hru jsem fakt snad nikdy nehrál... A to jsem teprve v půlce....
0 0
reagovat
Darksiders 3...to bych po těch peripetiích a rozprodávání značek fakt nečekal.
660065
[url=https://youtu.be/Q-QgJ-EFq7A]Darksiders 3[/url]...to bych po těch peripetiích a rozprodávání značek fakt nečekal.
0 0
reagovat

ME Andromeda

Nechce někdo slevový kupón na Andromedu z PS Storu? Dostal jsem mail s 30% slevou, takže hra vyjde na 1200Kč. Platnost do 6.5.
660011
Nechce někdo slevový kupón na Andromedu z PS Storu? Dostal jsem mail s 30% slevou, takže hra vyjde na 1200Kč. Platnost do 6.5.
ME Andromeda
0 0
reagovat

Infinite Warfare Legacy Edition

Kdyby měl někdo zájem, tak za stejnou cenu co je teď na Storu se dá koupit i v JRC krabicovka. 
660001
Kdyby měl někdo zájem, tak za stejnou cenu co je teď na Storu se dá koupit i v JRC krabicovka. 
Infinite Warfare Legacy Edition
0 0
reagovat
Mhmm, Bulánci a Worms jsou už asi dneska z módy....
659995
Mhmm, Bulánci a Worms jsou už asi dneska z módy....
0 0
reagovat
My se nejvíc vyblbli u Unreal Tournament (první, 13 a 14), Flatout 1 a 2. Quake 3 Arena a kdysi jsme s kámošem dali celé Serious Sam (peckovní hra).
659990
My se nejvíc vyblbli u Unreal Tournament (první, 13 a 14), Flatout 1 a 2. Quake 3 Arena a kdysi jsme s kámošem dali celé Serious Sam (peckovní hra).
0 0
reagovat
alebo len funkčná wifi a smartfóny na čokoľvek z Jackbox Part Pack
659987
alebo len funkčná wifi a smartfóny na čokoľvek z Jackbox Part Pack
0 0
reagovat
:+:+:+:+:+:+
659985
*:+**:+**:+**:+**:+**:+*
0 0
reagovat

Gonzi

Doom 2, Blood, Half-Life, UT2004, StarCraft, AoE2, Stronghold , ...

Jsou to fosilní klasiky, co jsem na LAN-party hrávali my, ale myslím, že můžou dost dobře fungovat i dnes :)
659984
Doom 2, Blood, Half-Life, UT2004, StarCraft, AoE2, Stronghold , ... Jsou to fosilní klasiky, co jsem na LAN-party hrávali my, ale myslím, že můžou dost dobře fungovat i dnes :)
Gonzi
0 0
reagovat
Axis
:+


V životě jsem nepropařil v kuse celý odpoledne,noc a následující ráno.
No a pak někdo zapl Broforce. 

Nutnost chlastu a drog asi netřeba zmiňovat.8)
659983
[b]Axis *:+*[/b] V životě jsem nepropařil v kuse celý odpoledne,noc a následující ráno. No a pak někdo zapl Broforce.  Nutnost chlastu a drog asi netřeba zmiňovat.*8)*
0 0
reagovat
Kdysi dávno Red Alert a GTA 1 (školkáááááá) na koaxu, aneb den skládání a den paření , v pondělí ráno jsme málem neodešli do školy (matka jednoho z kámošů nás narvala do auta a odvezla). Následované spánkem při hodině matematiky s pranýřováním učitelem.
659982
Kdysi dávno Red Alert a GTA 1 (školkáááááá) na koaxu, aneb den skládání a den paření , v pondělí ráno jsme málem neodešli do školy (matka jednoho z kámošů nás narvala do auta a odvezla). Následované spánkem při hodině matematiky s pranýřováním učitelem.
0 0
reagovat
Jeden komp, klavesnice, ovladac MAME emulator a spousta chlastu. Golden axe 1-3, cadilacs and dinosaurs, metal slug, vsechny mozny street fightery a mortal kombaty, 1948 a tisice dalsich pecek. To byla nejlepsi lanka ever :+
659981
Jeden komp, klavesnice, ovladac MAME emulator a spousta chlastu. Golden axe 1-3, cadilacs and dinosaurs, metal slug, vsechny mozny street fightery a mortal kombaty, 1948 a tisice dalsich pecek. To byla nejlepsi lanka ever *:+*
0 0
reagovat
Čtyři Xbox ovladače, jedno PC a na Steamu koupený Broforce.
659980
Čtyři Xbox ovladače, jedno PC a na Steamu koupený [url=https://youtu.be/KZp7OezSiMk]Broforce.[/url]
0 0
reagovat
Quake III Arena asi jako jedina kompetitivni strilecka, co se da hrat ve trech, pak kooperativni strilecky jako Left for Dead 2 a mozna Payday 2 (oboji mozna vyzaduje internet)
659978
Quake III Arena asi jako jedina kompetitivni strilecka, co se da hrat ve trech, pak kooperativni strilecky jako Left for Dead 2 a mozna Payday 2 (oboji mozna vyzaduje internet)
0 0
reagovat

Gonzi

Jestli mate ovladace, tohle jsou hry bezici na 1 PC:
My jsme si nejvic uzili Hammerwatch (mel by jit i pres LAN)
pak Towerfall Ascension
Lara Croft and the Temple of Osiris
Helldivers (trochu tezsi)
Robot Roller Disco Dodgeball..? Tak nejak
Magicka 2 (tezke na ovladani)
Trine 3

Pokud ciste LAN, tak pro tri lidi me napada Age of Empires 2/3
659977
Jestli mate ovladace, tohle jsou hry bezici na 1 PC: My jsme si nejvic uzili Hammerwatch (mel by jit i pres LAN) pak Towerfall Ascension Lara Croft and the Temple of Osiris Helldivers (trochu tezsi) Robot Roller Disco Dodgeball..? Tak nejak Magicka 2 (tezke na ovladani) Trine 3 Pokud ciste LAN, tak pro tri lidi me napada Age of Empires 2/3
Gonzi
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se