Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 7021 - 7040 Napsat příspěvek
Preto si nemôžem vynachváliť Origin Access. Aj BF1 hrám len singl teraz cez to. Tosité aj s Hardline, stiahol som si to a hrám len singláč. Za tie 4 éčka sa to hodne oplatí. Hlavne ja som to kupoval kvôli FIFE. A plánujú tam do konca roka pridať aj ten Battlefront.
654761
Preto si nemôžem vynachváliť Origin Access. Aj BF1 hrám len singl teraz cez to. Tosité aj s Hardline, stiahol som si to a hrám len singláč. Za tie 4 éčka sa to hodne oplatí. Hlavne ja som to kupoval kvôli FIFE. A plánujú tam do konca roka pridať aj ten Battlefront.
0 0
reagovat
Tenhle problém jsem nedávno vyřešil - odpověď se jmenuje Battlefront. Profi týpci to logicky moc nehrajou, protože to je průměrnej knock off Battlefieldu, takže zatímco BF1 jsem hrál betu asi 20 minut, nikoho nezabil, desetkrát umřel a znechuceně to odinstaloval, v Battlefrontu se mi daří přežít větší časový úsek a občas bejt třeba i v prostřední třetině tabulky. Aneb... je to víceméně hratelný! :D
654760
Tenhle problém jsem nedávno vyřešil - odpověď se jmenuje Battlefront. Profi týpci to logicky moc nehrajou, protože to je průměrnej knock off Battlefieldu, takže zatímco BF1 jsem hrál betu asi 20 minut, nikoho nezabil, desetkrát umřel a znechuceně to odinstaloval, v Battlefrontu se mi daří přežít větší časový úsek a občas bejt třeba i v prostřední třetině tabulky. Aneb... je to víceméně hratelný! *:D*
0 0
reagovat
jsou, ale battlefield jsou úplně jinej level
654759
jsou, ale battlefield jsou úplně jinej level
0 0
reagovat

xxendxx

Aha, takže ostatní FPS, které nabízí online gameplay, nejsou simulátory v umírání? :D
654758
Aha, takže ostatní FPS, které nabízí online gameplay, nejsou simulátory v umírání? *:D*
xxendxx
0 0
reagovat
vypadá to skvěle, ale BF sérii považuju za simulátor umírání "nevimodkud" a nikdy už bych do toho prachy nedal, protože se u toho vždycky jen naštvu (velmi slušně řečeno). Dal bych si nějakou kampaň only verzi třeba za 500. To by mi úplně stačilo. Nemám potřebu nechat se snajpovat týpkama, křeří za letu vyskočí z letadla, daj mi headku pistolkou (protože je to lepší než střílet letadlem) a pak zas nasednou a uletí. Mám chuť rozmlátit klávesnici, jen o tom píšu :D
654757
vypadá to skvěle, ale BF sérii považuju za simulátor umírání "nevimodkud" a nikdy už bych do toho prachy nedal, protože se u toho vždycky jen naštvu (velmi slušně řečeno). Dal bych si nějakou kampaň only verzi třeba za 500. To by mi úplně stačilo. Nemám potřebu nechat se snajpovat týpkama, křeří za letu vyskočí z letadla, daj mi headku pistolkou (protože je to lepší než střílet letadlem) a pak zas nasednou a uletí. Mám chuť rozmlátit klávesnici, jen o tom píšu *:D*
0 0
reagovat

Battlefield 1

Nie som bohvieaký fanúšik tejto série, ale to čo tá hra predvádza v prvej polhodine (viac zatial nemožem hrať lebo to zároveň aj sťahujem) je najviac jaw-dropping vec v FPS akú som zažil snáď os prvého Modern Warfare. :o
654756
Nie som bohvieaký fanúšik tejto série, ale to čo tá hra predvádza v prvej polhodine (viac zatial nemožem hrať lebo to zároveň aj sťahujem) je najviac jaw-dropping vec v FPS akú som zažil snáď os prvého Modern Warfare. *:o*
Battlefield 1
0 0
reagovat

Davies182

Ja tu hru uz nemozem nikdy hrat, lebo som videl koniec na jednom streame. Vobec som tu hru nepoznal a nevedel som teda, ze by ma to mohlo bavit a ze by som to chcel niekedy hrat....no chcel, ale uz to nema zmysel :(
654751
Ja tu hru uz nemozem nikdy hrat, lebo som videl koniec na jednom streame. Vobec som tu hru nepoznal a nevedel som teda, ze by ma to mohlo bavit a ze by som to chcel niekedy hrat....no chcel, ale uz to nema zmysel *:(*
Davies182
0 0
reagovat

Life is Strange

No ty krávo. Dohánim resty...

... a to, co se mnou udělala třetí epizoda, zvládlo před tím dohromady maximálně cca 5 filmů/seriálů/knih dohromady (Dexter, Návrat Krále, Leftovers, Malaz, a dál si nevzpomenu). Normálně sem nemohl v klidu hrát začátek tý čtvrtý, teď už mám první fotku z Dark Roomu a svět je krásnej...

Vlastně je nádhernej.

Neuvěřitelný. Snad to bude i dál takhle super, jak je to napsaný doteď.

Neskutečný emoce.
654740
No ty krávo. Dohánim resty... ... a to, co se mnou udělala třetí epizoda, zvládlo před tím dohromady maximálně cca 5 filmů/seriálů/knih dohromady (Dexter, Návrat Krále, Leftovers, Malaz, a dál si nevzpomenu). Normálně sem nemohl v klidu hrát začátek tý čtvrtý, teď už mám první fotku z Dark Roomu a svět je krásnej... Vlastně je nádhernej. Neuvěřitelný. Snad to bude i dál takhle super, jak je to napsaný doteď. Neskutečný emoce.
Life is Strange
1 0
reagovat
Filtry jsou většinou na pytel. Alza filtr mě ale zatím ještě nezklamal a z mého skromného brouzdání netem je z daleka nejsilnější na jaký jsem narazil.
654736
Filtry jsou většinou na pytel. Alza filtr mě ale zatím ještě nezklamal a z mého skromného brouzdání netem je z daleka nejsilnější na jaký jsem narazil.
0 0
reagovat
Jo, to můžu potvrdit. Kolikrát mám vybranou nějakou věc, vím že to umí a po zatrhnutí filtru je pryč.
654735
Jo, to můžu potvrdit. Kolikrát mám vybranou nějakou věc, vím že to umí a po zatrhnutí filtru je pryč.
0 0
reagovat

SteKi

Budu mluvit obecně, možná to není tenhle případ, ale s tímhle typem podrobnějších filtrů mám v e-shopech strašně špatné zkušenosti. Pokud to není přesně vyplněné v databázích, tak z toho padají naprosto nesmyslné výsledky. A u takhle dynamického trhu to ty e-shopy prostě nemají šanci uhlídat.
654734
Budu mluvit obecně, možná to není tenhle případ, ale s tímhle typem podrobnějších filtrů mám v e-shopech strašně špatné zkušenosti. Pokud to není přesně vyplněné v databázích, tak z toho padají naprosto nesmyslné výsledky. A u takhle dynamického trhu to ty e-shopy prostě nemají šanci uhlídat.
SteKi
0 0
reagovat
Mafia 3 x Mafia 1: link link Tak tohle je už moc.
654732
Mafia 3 x Mafia 1: http://www.youtube.com/watch?v=mQ1YMeY07xI http://www.youtube.com/watch?v=getp6QCcdqg Tak tohle je už moc.
0 0
reagovat
Ja som si dal vyfiltrovat dosky podla nejakych kriterii a vyhodilo mi tam kusy s cenou okolo 200e a zrazu medzi tym vsetkym sa objavila doska o 60e lacnejsia. Mala vsetko co som chcel ako napr usb 3.1 a C, tak sa mi to nezdalo, ze preco su ine o tolko drahsie
654731
Ja som si dal vyfiltrovat dosky podla nejakych kriterii a vyhodilo mi tam kusy s cenou okolo 200e a zrazu medzi tym vsetkym sa objavila doska o 60e lacnejsia. Mala vsetko co som chcel ako napr usb 3.1 a C, tak sa mi to nezdalo, ze preco su ine o tolko drahsie
0 0
reagovat

SteKi

Mně ta cena necelé 4k přijde adekvátní. Ta deska žádnou extra výbavu, která by opravňovala vyšší cenu, nemá, ne?
654727
Mně ta cena necelé 4k přijde adekvátní. Ta deska žádnou extra výbavu, která by opravňovala vyšší cenu, nemá, ne?
SteKi
0 0
reagovat

SteKi

Mam ji, pred rokem jsem ji kupoval za 3999 Kc... ale v cenach motherboardu se zrovna neorientuju, ovsem vic jak 4000 bych obecne za mb nedal :)
654726
Mam ji, pred rokem jsem ji kupoval za 3999 Kc... ale v cenach motherboardu se zrovna neorientuju, ovsem vic jak 4000 bych obecne za mb nedal :)
SteKi
0 0
reagovat
link

Nema tato doska vzhladom na vybavu nejak podozrivo nizku cenu?
654723
http://www.alza.sk/msi-z170-krait-gaming-3x-d4183943.htm#popis Nema tato doska vzhladom na vybavu nejak podozrivo nizku cenu?
0 0
reagovat
Tron 2.0
654704
Tron 2.0
0 0
reagovat
Warcraft 3 :)
654703
Warcraft 3 *:)*
0 0
reagovat

Remaster

Red Dead Redemption nebo Mass Effect serie.

K GTA, pro me je srdcovka Vice city. Tu dobu, ktere se to venuje, miluju. Brooklyn styl ze San Andreas mi tak moc nesedl...

4 a 5 jsem jen zapl a vypl... Narozdil od RDR, ktere me po prvnim nasednuti na kone, chytlo neskutecne...
654699
Red Dead Redemption nebo Mass Effect serie. K GTA, pro me je srdcovka Vice city. Tu dobu, ktere se to venuje, miluju. Brooklyn styl ze San Andreas mi tak moc nesedl... 4 a 5 jsem jen zapl a vypl... Narozdil od RDR, ktere me po prvnim nasednuti na kone, chytlo neskutecne...
Remaster
0 0
reagovat

Pro PS remaster

A přihazuju takovej všeobecnej dotaz - jakej remaster byste uvítali nejvíc?
Za mě „Dead Space“ ... ale netušim, že by se něco takovýho vůbec chystalo.
654697
A přihazuju takovej všeobecnej dotaz - jakej remaster byste uvítali nejvíc? Za mě „Dead Space“ ... ale netušim, že by se něco takovýho vůbec chystalo.
Pro PS remaster
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se