Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 6961 - 6980 Napsat příspěvek
tiana jsem chtel kupovat taky, ale bojim se, ze multak za mesic chcipne, jako u jednicky
655089
tiana jsem chtel kupovat taky, ale bojim se, ze multak za mesic chcipne, jako u jednicky
0 0
reagovat
Inak dneska po robote bežím do obchodu kúpiť Titanfall 2. Podľa nadšených reakcií to vyzerá, že zlepšili presne to čo mi na jednotke (ktorú mám strašne rád!) vadilo/chýbalo.
655088
Inak dneska po robote bežím do obchodu kúpiť Titanfall 2. Podľa nadšených reakcií to vyzerá, že zlepšili presne to čo mi na jednotke (ktorú mám strašne rád!) vadilo/chýbalo.
0 0
reagovat

Doom

Mňa to strašne baví, hlavne tie secrets (i keď neoceňujem moc, že sú práve na ne viazané upgrejdy). A ten execute dokola by ma nebavil, nebyť toho že sa podľa toho mení i hudba. Niečo na tej kombinácii dropu/ticha a člaptavých zvukov roztrhnutého tela démona je strašne "uspokojivé".
655087
Mňa to strašne baví, hlavne tie secrets (i keď neoceňujem moc, že sú práve na ne viazané upgrejdy). A ten execute dokola by ma nebavil, nebyť toho že sa podľa toho mení i hudba. Niečo na tej kombinácii dropu/ticha a člaptavých zvukov roztrhnutého tela démona je strašne "uspokojivé".
Doom
0 0
reagovat

FF 15

... a účes stále drží!

žádný mluvící mončičáci a přerostlý kuřata? meh...
655075
... a účes stále drží! žádný mluvící mončičáci a přerostlý kuřata? meh...
FF 15
0 0
reagovat

Vardant

Asi tak nějak, ale tahle volba se mi nelíbí. Kdybych chtěl hrát online, zapnu si XIV.
655073
Asi tak nějak, ale tahle volba se mi nelíbí. Kdybych chtěl hrát online, zapnu si XIV.
Vardant
0 0
reagovat
A jako jedno z DLC ohlásili multiplayer. To jsem zvědav, co z toho nakonec bude. Něco na způsob horde mode/arena?
655070
A jako jedno z DLC ohlásili multiplayer. To jsem zvědav, co z toho nakonec bude. Něco na způsob horde mode/arena?
0 0
reagovat
Final Fantasy XV - Omen Trailer

Ještě 34 dní. Snad těch 10 (slovy deset) let čekání budou stát za to.
655069
[link="https://www.youtube.com/watch?v=J6tbGi2Z0qI"]Final Fantasy XV - Omen Trailer[/link] Ještě 34 dní. Snad těch 10 (slovy deset) let čekání budou stát za to.
0 0
reagovat

Phantaruk

Pro člověka, kterej zjistil, že jsou pro něj tyhle FPS horory po vzoru Alien Isolation tou nejlepší herní kratochvílí, zatim příjemná jednohubka. Dokonce to má v sobě i ještě víc stresu, když to hráče nutí pravidelně brát protilátky na nemoc, aby nedošlo k rozostření obrazu... Není nic lepšího než utíkat před monstrem a vidět hovno, a k tomu všemu hledat novou injekci :D.
Průměr, ale účel plní.
655031
Pro člověka, kterej zjistil, že jsou pro něj tyhle FPS horory po vzoru Alien Isolation tou nejlepší herní kratochvílí, zatim příjemná jednohubka. Dokonce to má v sobě i ještě víc stresu, když to hráče nutí pravidelně brát protilátky na nemoc, aby nedošlo k rozostření obrazu... Není nic lepšího než utíkat před monstrem a vidět hovno, a k tomu všemu hledat novou injekci *:D*. Průměr, ale účel plní.
Phantaruk
0 0
reagovat
Neviem, ze by sa tam platili mesacne poplatky aby si to mohol hrat ty lakomec :P
655029
Neviem, ze by sa tam platili mesacne poplatky aby si to mohol hrat ty lakomec :P
0 0
reagovat
už je to free to play? možná bych to teď už i zkusil :D
655024
už je to free to play? možná bych to teď už i zkusil :D
0 0
reagovat

The Division

Tak nový a podle všeho dost zásadní patch 1.4 venku. Uvidíme jestli to hru znovu nastartuje nebo ne. Ohlasy jsou zatím čistě pozitivní.
655015
Tak nový a podle všeho dost zásadní patch 1.4 venku. Uvidíme jestli to hru znovu nastartuje nebo ne. Ohlasy jsou zatím čistě pozitivní.
The Division
0 0
reagovat

PetaBlack

ja to hral kdyz to vyslo, bez patchu... a byla to celkem dost hruza. Technicky. Atmosferu to ma, ale to ovladani me sralo naprosto stejne jako u Silent Hillu. A kdyz ta tvoje postava v pulce hry zahlasi "there is something wrong about this institution", malem jsem se udavil smichy :D

Ja porad mardne doufam v nejakej remaster SilentHillu 2, aby to melo celou dobu kameru za zady.
654996
ja to hral kdyz to vyslo, bez patchu... a byla to celkem dost hruza. Technicky. Atmosferu to ma, ale to ovladani me sralo naprosto stejne jako u Silent Hillu. A kdyz ta tvoje postava v pulce hry zahlasi "there is something wrong about this institution", malem jsem se udavil smichy :D Ja porad mardne doufam v nejakej remaster SilentHillu 2, aby to melo celou dobu kameru za zady.
PetaBlack
0 0
reagovat

ReCore

Tak se mi konečně nějakým způsobem podařila hra stáhnout. Sice jsem nakonec stáhnul asi 16GB místo 9GB, kolik hra má, ale aspoň že tak.

Demo má jen 30 minut a uteklo to teda sakra rychle. Málem jsem to i hned koupil, jak se mi to líbilo, ale podle recenzí je to taková pecka jen na začátku a pak se ohraje a jde to kvalitou rychle dolu. Počkám na nějaký výprodej a uvidíme.
654995
Tak se mi konečně nějakým způsobem podařila hra stáhnout. Sice jsem nakonec stáhnul asi 16GB místo 9GB, kolik hra má, ale aspoň že tak. Demo má jen 30 minut a uteklo to teda sakra rychle. Málem jsem to i hned koupil, jak se mi to líbilo, ale podle recenzí je to taková pecka jen na začátku a pak se ohraje a jde to kvalitou rychle dolu. Počkám na nějaký výprodej a uvidíme.
ReCore
0 0
reagovat
xxendxx: No, to jsem si myslel na zac., ze to byl krok vedle. Nemluve, ze hl. postava beha jeste hur, jak ja a to uz je umeni :-) (pred stahnutim patche).
Ted jsem v paty kapitole a dojmove jak popisuje departed. Zatim. Pak bych vycestoval za ctvrtym Residentem, kdyz vysel „nove“ - ten mi taky tehdy uletel.
654987
xxendxx: No, to jsem si myslel na zac., ze to byl krok vedle. Nemluve, ze hl. postava beha jeste hur, jak ja a to uz je umeni :-) (pred stahnutim patche). Ted jsem v paty kapitole a dojmove jak popisuje departed. Zatim. Pak bych vycestoval za ctvrtym Residentem, kdyz vysel „nove“ - ten mi taky tehdy uletel.
0 0
reagovat
shadow wariior je takovej asijskej over the top Duke... uz od prvniho dilu... a jo, po +- 4 hodinach obojeho me bavi vic jak doom.
654982
shadow wariior je takovej asijskej over the top Duke... uz od prvniho dilu... a jo, po +- 4 hodinach obojeho me bavi vic jak doom.
0 0
reagovat

Gonzi

Mně z ukázek přijde Shadow Warrior 2 strašně o ničem, se zaměnitelnými lokacemi a nudnou akcí... Ale recenze na to čtu velice pěkné.
654980
Mně z ukázek přijde Shadow Warrior 2 strašně o ničem, se zaměnitelnými lokacemi a nudnou akcí... Ale recenze na to čtu velice pěkné.
Gonzi
0 0
reagovat

PetaBlack

To sis našel dobrou přítelkyni. Poctivej akční survival zásun, který stejně jako RE sice působí trochu krkolomně, co se týče kamery a hratelnosti, ale na druhou stranu mi tohle vždycky přišlo jaksi atraktivní, nikoliv frustrující. A level design, náplň hry i mechanismy mi přišly natolik zábavný, že bych rád viděl pokračování, od stejného tvůrce ofc. Optimalizace sice nebyla nejlepší, ale na hratelnost to až takový efekt nemělo. Creepy/wtf/scary momenty nesměly chybět. Atmoška na krájení.
654978
To sis našel dobrou přítelkyni. Poctivej akční survival zásun, který stejně jako RE sice působí trochu krkolomně, co se týče kamery a hratelnosti, ale na druhou stranu mi tohle vždycky přišlo jaksi atraktivní, nikoliv frustrující. A level design, náplň hry i mechanismy mi přišly natolik zábavný, že bych rád viděl pokračování, od stejného tvůrce ofc. Optimalizace sice nebyla nejlepší, ale na hratelnost to až takový efekt nemělo. Creepy/wtf/scary momenty nesměly chybět. Atmoška na krájení.
PetaBlack
0 0
reagovat

PetaBlack

to přejde
654974
to přejde
PetaBlack
0 0
reagovat
V rámci restů, na tyhle podzimní večery jsem si našel přítelkyni … ze začátku to celý byl trochu zápas s ovládáním kamery, ale na těch lokacích (je to jako bejt nechtěně v soutěži o co nejhnusnější sklep-místnost, kterou ta další hned přebije) a na čtyřnohejch holkách a jim podobných je dobře poznat ten Mikami z Resident Evilů. Zatim baví.
654968
V rámci restů, na tyhle podzimní večery jsem si našel [link="http://media1.gameinformer.com/imagefeed/screenshots/TheEvilWithin/Evil2.jpg"]přítelkyni [/link]… ze začátku to celý byl trochu zápas s ovládáním kamery, ale na těch lokacích (je to jako bejt nechtěně v soutěži o co nejhnusnější sklep-místnost, kterou ta další hned přebije) a na čtyřnohejch holkách a jim podobných je dobře poznat ten Mikami z Resident Evilů. Zatim baví.
0 0
reagovat

Doom

Kvůli té naprosté nezáživnosti jsem to přestal hrát. Akce je super, o tom žádná, ale nic víc tam prostě není a osobně si tedy nemyslím, že je to zas takový klad. Na první pohled na mě Shadow Warrior 2 v tomto směru působí mnohem atraktivněji.
654967
Kvůli té naprosté nezáživnosti jsem to přestal hrát. Akce je super, o tom žádná, ale nic víc tam prostě není a osobně si tedy nemyslím, že je to zas takový klad. Na první pohled na mě Shadow Warrior 2 v tomto směru působí mnohem atraktivněji.
Doom
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se