Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 6941 - 6960 Napsat příspěvek
to je taký guľáš
655368
to je taký guľáš
0 0
reagovat
655363
[link="https://www.youtube.com/watch?v=pyZw_oqk7Q8"]MASS EFFECT™: ANDROMEDA – Official Cinematic Reveal Trailer[/link]
0 0
reagovat

xxendxx

necro nebude free bude stát navíc extraa avaible až od 2017. :o
655327
necro nebude free bude stát navíc extraa avaible až od 2017. *:o*
xxendxx
0 0
reagovat
Náhodou teď vypuštěný animated short se Sombrou je super :)

Nicméně tento stále kraluje.
655309
Náhodou teď vypuštěný [link="https://youtu.be/Og5-Pm4HNlI"]animated short[/link] se Sombrou je super :) Nicméně [link="https://youtu.be/to8yh83jlXg"]tento[/link] stále kraluje.
0 0
reagovat
na sombru jim sere pes, ale Necromancer a diablo 1 mod do D3, to je jiny kafe :)
655308
na sombru jim sere pes, ale Necromancer a diablo 1 mod do D3, to je jiny kafe :)
0 0
reagovat

BizzCon

Pozeram, ze nejak im v tej uzkazke nesedi zvuk s obrazom...nejak to seka...boha to uz ani Blizzard nedokaze streamovat bez problemov...jezisi a teraz im to este aj cele spadlo......a to sa im do toho naburala len Sombra :o :D :+
Cool sposob ako predstavit novu a ocakavanu postavu do hry :+
655304
Pozeram, ze nejak im v tej uzkazke nesedi zvuk s obrazom...nejak to seka...boha to uz ani Blizzard nedokaze streamovat bez problemov...jezisi a teraz im to este aj cele spadlo......a to sa im do toho naburala len Sombra *:o* *:D* *:+* Cool sposob ako predstavit novu a ocakavanu postavu do hry *:+*
BizzCon
0 0
reagovat
Axis - na Dungeon Keepera je mod, který hru rozchodí na nových systémech všetně podpory vysokého rozlišení - link

studo - stejně tak jsou mody na D2, které přidávají kampaně, věci, skilly a kdoví co ještě. plus zvyšují rozlišení - link
655302
Axis - na Dungeon Keepera je mod, který hru rozchodí na nových systémech všetně podpory vysokého rozlišení - http://keeper.lubiki.pl/html/dk_keeperfx_dwnld.php studo - stejně tak jsou mody na D2, které přidávají kampaně, věci, skilly a kdoví co ještě. plus zvyšují rozlišení - http://www.moddb.com/games/diablo-2-lod/mods
0 0
reagovat
*sexy abilít :D

aby ste si nemysleli...
655301
*sexy abilít *:D* aby ste si nemysleli...
0 0
reagovat

Titanfall 2

Čerstvo dohraná kampaň a ...... WOOOOOW! Sánku si ešte teraz dvíham zo zeme. Strašne tam vidno toho Zampellu, a vôbec štúdio, ktoré stálo za štvrtým CoD. TF2 je pre mňa najzábavnejšia singleplayer FPS kampaň práve od Modern Warfare, možno i zábavnejšia. Ten mix platformingu, strieľania a sex abilít je tam perfektne namiešaný. Navyše je tam v strede misia, ktorú si idem hneď zahrať znova - totižto si tam evidentne len vymysleli hernú mechaniku a napísali okolo toho bulshit príbeh, ale tá mechanika je ták tááák dobrááá! Podobne i finálna misia, kde prinesú niečo z jedničky a potom tie sekvencie za tým, to som len nahlas chichúňal tu pred PC. Asi si tú kampaň zahrám znova na najťažšej obtiažnosti (bossy sú až smiešne ľahkí). A len ľutujem, že singláč nebol už v jednotke, lebo to by sa na tú sériu dnes úplne odlišne pozeralo.
655300
Čerstvo dohraná kampaň a ...... WOOOOOW! Sánku si ešte teraz dvíham zo zeme. Strašne tam vidno toho Zampellu, a vôbec štúdio, ktoré stálo za štvrtým CoD. TF2 je pre mňa najzábavnejšia singleplayer FPS kampaň práve od Modern Warfare, možno i zábavnejšia. Ten mix platformingu, strieľania a sex abilít je tam perfektne namiešaný. Navyše je tam v strede misia, ktorú si idem hneď zahrať znova - totižto si tam evidentne len vymysleli hernú mechaniku a napísali okolo toho bulshit príbeh, ale tá mechanika je ták tááák dobrááá! Podobne i finálna misia, kde prinesú niečo z jedničky a potom tie sekvencie za tým, to som len nahlas chichúňal tu pred PC. Asi si tú kampaň zahrám znova na najťažšej obtiažnosti (bossy sú až smiešne ľahkí). A len ľutujem, že singláč nebol už v jednotke, lebo to by sa na tú sériu dnes úplne odlišne pozeralo.
Titanfall 2
0 0
reagovat

studo

pre mňa nemusia pridávať nové mesta ani charaktery :D
655299
pre mňa nemusia pridávať nové mesta ani charaktery *:D*
studo
0 0
reagovat
remaster Diabla II + pridat dve nove mesta a kopu itemov, 1-2 nove charaktery a uz ma nikdy vonku neuvidite :D
655298
remaster Diabla II + pridat dve nove mesta a kopu itemov, 1-2 nove charaktery a uz ma nikdy vonku neuvidite *:D*
0 0
reagovat
Axis: Original War a rovno aj s pokracovanim! On by vlastne aj ten datac stacil.
655295
Axis: Original War a rovno aj s pokracovanim! On by vlastne aj ten datac stacil.
0 0
reagovat

Gonzi

Přál bych si HD remaster Vietcongu, možná Dungeon Keepera. Jiný hry v hlavě nemám. Možná by si my líbili opravy her které na nových systémech moc rozumně nerozjedu, Sudden Strike, Blitzkrieg (použitej engine nedokáže spolupracovat s novými procesory, hra jede strašně rychle) a úpravy Settlers 2 a Fallouta aby se dali hrát i ve vysokých rozlišeních.
655294
Přál bych si HD remaster Vietcongu, možná Dungeon Keepera. Jiný hry v hlavě nemám. Možná by si my líbili opravy her které na nových systémech moc rozumně nerozjedu, Sudden Strike, Blitzkrieg (použitej engine nedokáže spolupracovat s novými procesory, hra jede strašně rychle) a úpravy Settlers 2 a Fallouta aby se dali hrát i ve vysokých rozlišeních.
Gonzi
0 0
reagovat

ad remaster který bych chtěl

Dal bych si znovu Mafii I. Ta hra byla v mnoha směrech super a v podstatě dodnes nepřekonaná. Kdyby do ní někdo dal moderní renderer, moderní gunplay, zachoval jejich realismus a možná přidal nějaký "mafia online" mód, tak by to byla IMHO solidní pecka. 8)

Navíc původní kousek je dost moderní (takže je z čeho vycházet) a zároveň je dost starý na to, aby byl dnes v podstatě nehratelný.
655293
Dal bych si znovu Mafii I. Ta hra byla v mnoha směrech super a v podstatě dodnes nepřekonaná. Kdyby do ní někdo dal moderní renderer, moderní gunplay, zachoval jejich realismus a možná přidal nějaký "mafia online" mód, tak by to byla IMHO solidní pecka. *8)* Navíc původní kousek je dost moderní (takže je z čeho vycházet) a zároveň je dost starý na to, aby byl dnes v podstatě nehratelný.
ad remaster který bych chtěl
0 0
reagovat

Gears of War 4

Tak super, hra mi jede pouze na nejnovějším preview buildu Windows, ale tam mi zase nefunguje internet :D
655194
Tak super, hra mi jede pouze na nejnovějším preview buildu Windows, ale tam mi zase nefunguje internet *:D*
Gears of War 4
0 0
reagovat
Ja som cez víkend drtil ten Titanfall 2. Inak inštaloval som hru z disku asi po dekáde. Najprv ma prekvapil fakt, že už sú tam až 4 disky, potom som si zas nebol istý či mi vlastne ešte funguje DVD romka, tak dávno som ju nepoužíval :D Ale zahryzol som sa do toho singlu, a tá hra sa zyhryzla do mňa naspak. To je tak dobré! Neviem to podať koherentne, viem len povedať, že "it feels so good".
655164
Ja som cez víkend drtil ten Titanfall 2. Inak inštaloval som hru z disku asi po dekáde. Najprv ma prekvapil fakt, že už sú tam až 4 disky, potom som si zas nebol istý či mi vlastne ešte funguje DVD romka, tak dávno som ju nepoužíval *:D* Ale zahryzol som sa do toho singlu, a tá hra sa zyhryzla do mňa naspak. To je tak dobré! Neviem to podať koherentne, viem len povedať, že "it feels so good".
0 0
reagovat

DOOM

Arcade mode :+:+. Vykašlat se na collectibles, upgrady zbraní, challenge apod., jen score multiplier a bohapustá řezničina. DOOM mě fakt udělal tak happy, jako žádná jiná hra snad od remaku XCOM ?)
655156
Arcade mode *:+**:+*. Vykašlat se na collectibles, upgrady zbraní, challenge apod., jen score multiplier a bohapustá řezničina. DOOM mě fakt udělal tak happy, jako žádná jiná hra snad od remaku XCOM *?)*
DOOM
0 0
reagovat
videl jsem to na nejaky VR prezentaci a je to takovej hezci audiosurf
655103
videl jsem to na nejaky VR prezentaci a je to takovej hezci audiosurf
0 0
reagovat
Sakra, zkoušel tady někdo tuhle hru? link
Doporučuju mrknout na gameplay alespoň z prvního levelu, protože to vypadá na slušnou pecku.
655101
Sakra, zkoušel tady někdo tuhle hru? http://store.steampowered.com/app/356400/ Doporučuju mrknout na gameplay alespoň z prvního levelu, protože to vypadá na slušnou pecku.
0 0
reagovat

xxendxx

iež sa bojím. Ale u jedničky predĺžili život tým coop módom. Dvojka zase má singláč a teraz aj oznámili že nebude season pass, ale všetky mapy a módy budú zadarmo. Takže sa budú snažiť zarobiť na kozmetike len (?) čo mi vôbec nevadí a mohlo by to predĺžiť život tej hre.
655093
iež sa bojím. Ale u jedničky predĺžili život tým coop módom. Dvojka zase má singláč a teraz aj oznámili že nebude season pass, ale všetky mapy a módy budú zadarmo. Takže sa budú snažiť zarobiť na kozmetike len (?) čo mi vôbec nevadí a mohlo by to predĺžiť život tej hre.
xxendxx
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se