Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 7001 - 7020 Napsat příspěvek
paci sa mi to, ale mam z toho pocit ako keby to bol nejaky kickstarter projekt a to co je ukazane vo videu je iba prvy prototyp. ale napad je to fajn. tiez som zvedavy ako to bude fungovat a kolko vyrdzi baterka s takou velkou obrazovkou
654883
paci sa mi to, ale mam z toho pocit ako keby to bol nejaky kickstarter projekt a to co je ukazane vo videu je iba prvy prototyp. ale napad je to fajn. tiez som zvedavy ako to bude fungovat a kolko vyrdzi baterka s takou velkou obrazovkou
0 0
reagovat

Vardant

Jako skoro u všeho u nintenda (a jiných značek) jediná možnost bylo dřív crcklý DSko (který mám doma). Na něm pak šly hrát i starý DOS hry, 3rd party hry a sw.

Jinak nápad zajímavej, kdo ví jak je na tom ta konzole výkonově a jak na ní pak v reálu budou hry vypadat.
654880
Jako skoro u všeho u nintenda (a jiných značek) jediná možnost bylo dřív crcklý DSko (který mám doma). Na něm pak šly hrát i starý DOS hry, 3rd party hry a sw. Jinak nápad zajímavej, kdo ví jak je na tom ta konzole výkonově a jak na ní pak v reálu budou hry vypadat.
Vardant
0 0
reagovat

Nintendo Switch

link

No nevypadá to špatně, ale předpokládám, že podpora 3rd party bude opět skoro nulová...
654877
http://www.youtube.com/watch?v=3c6MWsEE884 No nevypadá to špatně, ale předpokládám, že podpora 3rd party bude opět skoro nulová...
Nintendo Switch
0 0
reagovat

Human Resource Machine

Programovanie pre bábätká, v gamifikovanej forme. A i keď takýto typ logiky/matematiky ako programovacie funkcie typu Boolean/XOR ma v normálnom živote absolútne nelákajú, tak táto hra ma neskutočne baví. Ten typ logicvkej hry, v ktorej keď vyriešite puzzle, tak sa cítite o niečo chytrejšou ľudskou bytosťou.
654836
Programovanie pre bábätká, v gamifikovanej forme. A i keď takýto typ logiky/matematiky ako programovacie funkcie typu Boolean/XOR ma v normálnom živote absolútne nelákajú, tak táto hra ma neskutočne baví. Ten typ logicvkej hry, v ktorej keď vyriešite puzzle, tak sa cítite o niečo chytrejšou ľudskou bytosťou.
Human Resource Machine
0 0
reagovat
Vybral jsem to samy. Rekl bych, ze asi vetsina lidi. Squeenix server byl zrovna dole, kdyz jsem to dohral...

Ted jsem koupil Quantum Break, ale uz po par hodinach je videt, ze ta hra bude nanejvys lehky nadprumer.
654833
Vybral jsem to samy. Rekl bych, ze asi vetsina lidi. Squeenix server byl zrovna dole, kdyz jsem to dohral... Ted jsem koupil Quantum Break, ale uz po par hodinach je videt, ze ta hra bude nanejvys lehky nadprumer.
0 0
reagovat

Vardant

ad. Life is Strange: taky mě pátá úplně nenadchla, ale ten konec mě zas dostal... vybral sem si že zachránim Arcadia Bay, ale teď už asi hodinu poslouchám Obstacles :D. Co Ty?
654829
ad. Life is Strange: taky mě pátá úplně nenadchla, ale ten konec mě zas dostal... vybral sem si [spoiler]že zachránim Arcadia Bay, ale teď už asi hodinu poslouchám Obstacles *:D*[/spoiler]. Co Ty?
Vardant
0 0
reagovat

Battlefield 1

No tak kámoš dostal ke grafice promo kód, který mi dal, protože ho takový hry už neberou a on se z toho vyklubal slevový kód na 25% z ceny Deluxe edice, která normálně stojí 70EUR :D:-

Tak to díky nechci...
654828
No tak kámoš dostal ke grafice promo kód, který mi dal, protože ho takový hry už neberou a on se z toho vyklubal slevový kód na 25% z ceny Deluxe edice, která normálně stojí 70EUR *:D**:-* Tak to díky nechci...
Battlefield 1
0 0
reagovat
Paráda!!!:+
654827
Paráda!!!*:+*
0 0
reagovat

Departed

divil bych se - teď mají plně multiplatformní engine. Spíše ještě čekám, že vydají i ten předchozí díl na stávající konzole a při té příležitosti i na PC. (byť tomu dávám jen velmi malé naděje)
654825
divil bych se - teď mají plně multiplatformní engine. Spíše ještě čekám, že vydají i ten předchozí díl na stávající konzole a při té příležitosti i na PC. (byť tomu dávám jen velmi malé naděje)
Departed
0 0
reagovat
Áááá, tak po dokončení prvej kapitoly ma BF1 vykopol že ak chcem hrať celú kampaň, musím si hru kúpiť, inak ako Origin Access member už možem v zvyšných 8 hodinách hrať len mulťák :D Ale ten kúsok ma tak bavil že rozmýšľam či si tom fakt nekúpim.
654823
Áááá, tak po dokončení prvej kapitoly ma BF1 vykopol že ak chcem hrať celú kampaň, musím si hru kúpiť, inak ako Origin Access member už možem v zvyšných 8 hodinách hrať len mulťák *:D* Ale ten kúsok ma tak bavil že rozmýšľam či si tom fakt nekúpim.
0 0
reagovat

Life is Strange

No já se teď konečně dostal až k téhle dost hypované hře a až do třetí epizody mě to hodně chytlo, ve čtvrté pak přišlo takové menší zchlazení, hlavně kvůli svojí délce a pátá už byl spíš dost velký úlet. Studio každopádně ale vypadá jako nadějné a na Vampyr se těším ještě o něco víc.
654821
No já se teď konečně dostal až k téhle dost hypované hře a až do třetí epizody mě to hodně chytlo, ve čtvrté pak přišlo takové menší zchlazení, hlavně kvůli svojí délce a pátá už byl spíš dost velký úlet. Studio každopádně ale vypadá jako nadějné a na Vampyr se těším ještě o něco víc.
Life is Strange
0 0
reagovat
Takže nejlepší zpráva roku a zároveň nejočekávanější hra příštího roku. Vcelku dobrej den dneska. :+ Rockstaři to zase pořešej maximálně. Jen to možná opět nevyjde PCčkářům, to se ještě uvidí, jestli to třeba vydají až časem jako u GTAV.
654820
Takže nejlepší zpráva roku a zároveň nejočekávanější hra příštího roku. Vcelku dobrej den dneska. *:+* Rockstaři to zase pořešej maximálně. Jen to možná opět nevyjde PCčkářům, to se ještě uvidí, jestli to třeba vydají až časem jako u GTAV.
0 0
reagovat
Tak je to jasný. Rockstar potvrdil regulerní pokračování RDR. Datum podzim 2017 a trailer tento čtvrtek.
654819
Tak je to jasný. [link="http://www.rockstargames.com/newswire/article/52677/red-dead-redemption-2-coming-fall-2017-watch-the-trailer"]Rockstar potvrdil regulerní pokračování RDR[/link]. Datum podzim 2017 a trailer tento čtvrtek.
0 0
reagovat
Spíš bych si přál Remaster na PC. Na konzoli jsem mě možnost RDR hrát a až hrozivě mi nesedlo ovládání.
654817
Spíš bych si přál Remaster na PC. Na konzoli jsem mě možnost RDR hrát a až hrozivě mi nesedlo ovládání.
0 0
reagovat
Ano ano. Presne toto som si hovoril, ze ja by som sa potesil aj posranemu remastru. Ale je viac ako pravdepodobne, ze to bude pokracovanie :+
654816
Ano ano. Presne toto som si hovoril, ze ja by som sa potesil aj posranemu remastru. Ale je viac ako pravdepodobne, ze to bude pokracovanie *:+*
0 0
reagovat
Jsem línej přes mobil házet odkazy, ale R* na svým fb profilu teasujou novou hru a s největší pravděpodobností jde o nový Red Dead. I kdyby to byl jen remaster RDR na nový konzole (a možná i PC), tak by to úplně stačilo. Ale nový RD? Sem s tím :+
654815
Jsem línej přes mobil házet odkazy, ale R* na svým fb profilu teasujou novou hru a s největší pravděpodobností jde o nový Red Dead. I kdyby to byl jen remaster RDR na nový konzole (a možná i PC), tak by to úplně stačilo. Ale nový RD? Sem s tím *:+*
0 0
reagovat

Gonzi

Je vtipný, že tohle jsem tehdy ani neřešil, zajímal mě příběh a odškrtával misi za misí, ale trefně jsi předtím zmínil Saints Row. Oboje jsem hrál tehdy opožděně, ale skoro souběžně, GTA IV a Saints. A říkal si, jak by to bylo super, kdyby se všechny ty věci jako úpravy postav a ostatně, kolikrát i některý ty mise namíchaly do GTA světa, v GTA grafice a ovládání (na řízení jsem byl v Saints dost levák).
654813
Je vtipný, že tohle jsem tehdy ani neřešil, zajímal mě příběh a odškrtával misi za misí, ale trefně jsi předtím zmínil Saints Row. Oboje jsem hrál tehdy opožděně, ale skoro souběžně, GTA IV a Saints. A říkal si, jak by to bylo super, kdyby se všechny ty věci jako úpravy postav a ostatně, kolikrát i některý ty mise namíchaly do GTA světa, v GTA grafice a ovládání (na řízení jsem byl v Saints dost levák).
Gonzi
0 0
reagovat

PetaBlack

Chtěl jsem se projet v GTA, tak jsem si to pustil. Např. mě nekonečně štve, že si nemůžu poupravit svou postavu, že v nejlepší openworld hře ever musím hrát za 3 postavy kterým ani nemůžu změnit oblečení nebo primární auto. To je přesně ten styl problémů, které s tou hrou mám.
654792
Chtěl jsem se projet v GTA, tak jsem si to pustil. Např. mě nekonečně štve, že si nemůžu poupravit svou postavu, že v [b]nejlepší openworld hře ever[/b] musím hrát za 3 postavy kterým ani nemůžu změnit oblečení nebo primární auto. To je přesně ten styl problémů, které s tou hrou mám.
PetaBlack
0 0
reagovat

SteKi

to spadá do 10 hodinového trial. a to na singláč isto bude stačiť
654791
to spadá do 10 hodinového trial. a to na singláč isto bude stačiť
SteKi
0 0
reagovat

kubqo

no ale jak pozeram tak pozeram, tak BF1 tam v tej Access ponuke nevidim
654786
no ale jak pozeram tak pozeram, tak BF1 tam v tej Access ponuke nevidim
kubqo
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se