Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 6981 - 7000 Napsat příspěvek
Máte recht, pánové. Předloni vyšla Beyond Earth, což je v zásadě takovej spin-off. Jak to nemá číslo, tak mi to uniklo.
654961
Máte recht, pánové. Předloni vyšla Beyond Earth, což je v zásadě takovej spin-off. Jak to nemá číslo, tak mi to uniklo.
0 0
reagovat
Za to můžou ty rozšíření. Já bych taky býval řekl, že pětka není tak stará.

Infamous Second Son
Po dlouhé době jsem se dokopal k dohrání a musím říct, že je až neuvěřitelné jak moc dobře ta hra vypadá i v dnešní době a to to byl v podstatě launch titul. Doufám, že na příští E3 ohlásí Sucker Punch něco nového a ještě v ten rok to vyjde.
Mimochodem Second Son i First Light dostanou PS4 Pro patche, takže si to dám asi znova :+
654960
Za to můžou ty rozšíření. Já bych taky býval řekl, že pětka není tak stará. [b]Infamous Second Son[/b] Po dlouhé době jsem se dokopal k dohrání a musím říct, že je až neuvěřitelné jak moc dobře ta hra vypadá i v dnešní době a to to byl v podstatě launch titul. Doufám, že na příští E3 ohlásí Sucker Punch něco nového a ještě v ten rok to vyjde. Mimochodem Second Son i First Light dostanou PS4 Pro patche, takže si to dám asi znova *:+*
0 0
reagovat
Fakt? Tak mám nejaké zkreslené vnímanie času :D
654959
Fakt? Tak mám nejaké zkreslené vnímanie času *:D*
0 0
reagovat
To je teda dost pomalej pás. Od pětky uběhlo 6 let a jeden měsíc.
654958
To je teda dost pomalej pás. Od pětky uběhlo 6 let a jeden měsíc.
0 0
reagovat
Mám pocit, že tie Civky vychádzajú ako na bežiacom páse.
654957
Mám pocit, že tie Civky vychádzajú ako na bežiacom páse.
0 0
reagovat
Asi tak. Díky Chrisi, uvidíme se za pár let až to vyjde komplet.

P.S.: nespěchej, času dost. V pátek vyšla Civ6, je co hrát :D
654956
Asi tak. Díky Chrisi, uvidíme se za pár let až to vyjde komplet. P.S.: nespěchej, času dost. V pátek vyšla Civ6, je co hrát *:D*
0 0
reagovat

star citizen

vypada to fakt pekne a neleze to, to je to hlavni, co mi tehle 25 giga dalo... naprosto netusim jak to poradne ovladat, naprosto me sere ze 3/4 monitoru zabira pohled na pristrojovou desku a kastli... zatim mi to prijde vic jako serie X nez jako freelancer, z cehoz nejsem moc nadsenej. Ale ten trailer z conu mi dava nadeji. Uvidime, co bude dal, ale asi radsi pockam tech 15 let, nez to vydaj jako finalni hru, nez to takhle ochutnavat.
654944
vypada to fakt pekne a neleze to, to je to hlavni, co mi tehle 25 giga dalo... naprosto netusim jak to poradne ovladat, naprosto me sere ze 3/4 monitoru zabira pohled na pristrojovou desku a kastli... zatim mi to prijde vic jako serie X nez jako freelancer, z cehoz nejsem moc nadsenej. Ale ten trailer z conu mi dava nadeji. Uvidime, co bude dal, ale asi radsi pockam tech 15 let, nez to vydaj jako finalni hru, nez to takhle ochutnavat.
star citizen
0 0
reagovat
"Co pak od her ale chceš, když ani sám nevíš"
:D

doom 3 a rage mě bavilo... tohle me taky bavi, ale ta repetitivnost je ubijejici.
654942
"Co pak od her ale chceš, když ani sám nevíš" *:D* doom 3 a rage mě bavilo... tohle me taky bavi, ale ta repetitivnost je ubijejici.
0 0
reagovat

Star Citizen

654941
[link="http://www.pcgamer.com/star-citizen-free/?utm_content=buffercd13e&utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=buffer_pcgamerfb"]Na zbytek měsíce se můžete povozit zdarma.[/link]
Star Citizen
0 0
reagovat

xendx

Děláš vole jak kdyby předešlý DooMy byly o něčem jiným. Trojka se tomuhle "repetitivnímu" stylu právě trochu vyhla a fanoušci si stěžovali, tak teď udělali tvůrci to samý jako u 1 a 2, jen v nádherným grafickým kabátku a je to zase špatně? Co pak od her ale chceš, když ani sám nevíš. Dlouho nevyšla lepší FPS režba.
654940
Děláš vole jak kdyby předešlý DooMy byly o něčem jiným. Trojka se tomuhle "repetitivnímu" stylu právě trochu vyhla a fanoušci si stěžovali, tak teď udělali tvůrci to samý jako u 1 a 2, jen v nádherným grafickým kabátku a je to zase špatně? Co pak od her ale chceš, když ani sám nevíš. Dlouho nevyšla lepší FPS režba.
xendx
0 0
reagovat
Mulťák jebat řetězovkou do ucha, nářez je spíš djent a ve zbytku máš pravdu, ale je to kurevská zábava, protože ty uzamčený arény jsou zpravidla (ne vždycky) dost veliký a členitý na to, aby ses při bojích naběhal a naskákal až až. Permanentní backtracking z 1 a 2 je suplovanej hledáním secretů a g(l)ory kills se opakujou jak u kterejch potvor, no. Doslovný roztržení pinkyho vejpůl mě ještě omrzet nestačilo.
654935
Mulťák jebat řetězovkou do ucha, nářez je spíš djent a ve zbytku máš pravdu, ale je to kurevská zábava, protože ty uzamčený arény jsou zpravidla (ne vždycky) dost veliký a členitý na to, aby ses při bojích naběhal a naskákal až až. Permanentní backtracking z 1 a 2 je suplovanej hledáním secretů a g(l)ory kills se opakujou jak u kterejch potvor, no. Doslovný roztržení pinkyho vejpůl mě ještě omrzet nestačilo.
0 0
reagovat

kostěj

kdybych nebyl fanda doomu, tak to po hodine mazu a chci refund.v multaku chybejici deathmatch je neco, co naprosto nechapu... a singl je dojdi nekam, uzamkni lokaci, pozabijej 865654 demonu za pomoci 4 porad se opakujicich animaci pri metalovym narezu, popojdi o mistnost dal a opakuj to cely znova...
654924
kdybych nebyl fanda doomu, tak to po hodine mazu a chci refund.v multaku chybejici deathmatch je neco, co naprosto nechapu... a singl je dojdi nekam, uzamkni lokaci, pozabijej 865654 demonu za pomoci 4 porad se opakujicich animaci pri metalovym narezu, popojdi o mistnost dal a opakuj to cely znova...
kostěj
0 0
reagovat

Vardant

som mal nedavno tiez s tym ich obchodom problem a nakoniec som zistit, ze nebola ta aplikacia len aktualizovana. vedla toho riadku na hladanie je ikonka ktoru ked rozkliknes tak v nej mimo ine najdes aj aktualizacie. asi to nebude ten problem, ale tak keby nahodou
654920
som mal nedavno tiez s tym ich obchodom problem a nakoniec som zistit, ze nebola ta aplikacia len aktualizovana. vedla toho riadku na hladanie je ikonka ktoru ked rozkliknes tak v nej mimo ine najdes aj aktualizacie. asi to nebude ten problem, ale tak keby nahodou
Vardant
0 0
reagovat

Windows Store

Zkoušel jsem kdysi Killer Instinct a Forza Apex a tam jsem problém neměl, ale dnes se pokouším stáhnout, naštěstí jenom demo, ReCore a to je teda zase jednou vynález...ten krám vůbec nefunguje.

Nejdřív to nechtělo stahovat, teď se pro změnu stahování zastavilo. Tak se podle návodu odloguju a pak se mi nešlo zase vůbec lognout a problém stejně pořád mám. No nádhera. A to jsem si chtěl kupovat GoW 4...
654917
Zkoušel jsem kdysi Killer Instinct a Forza Apex a tam jsem problém neměl, ale dnes se pokouším stáhnout, naštěstí jenom demo, ReCore a to je teda zase jednou vynález...ten krám vůbec nefunguje. Nejdřív to nechtělo stahovat, teď se pro změnu stahování zastavilo. Tak se podle návodu odloguju a pak se mi nešlo zase vůbec lognout a problém stejně pořád mám. No nádhera. A to jsem si chtěl kupovat GoW 4...
Windows Store
0 0
reagovat

Tak jsem hrál předevčírem DOOM

link

Jinak ta hra je nehorázně dobrá, už je to hodně dlouho, co jsem se u AAA hry takhle upřímně bavil. Fakt jsem si vzpomněl na dětství, kdy jsme o přestávkách v učebně IVT krájeli "prasata" motorovkou a ten pocit je pořád stejnej. Boží! :D
654915
[link="http://i.imgur.com/cKK3R0g.jpg"]link[/link] Jinak ta hra je nehorázně dobrá, už je to hodně dlouho, co jsem se u AAA hry takhle upřímně bavil. Fakt jsem si vzpomněl na dětství, kdy jsme o přestávkách v učebně IVT krájeli "prasata" motorovkou a ten pocit je pořád stejnej. Boží! *:D*
Tak jsem hrál předevčírem DOOM
0 0
reagovat

The Order 1886

Dokážu pochopit, proč se lidem ta hra nelíbila za plnou cenu, protože snad polovina hry jsou animace, ale jinak teda to prostředí, design některých zbraní a historie jsou fakt povedené. Vůbec bych se nezlobil za druhý díl.
Za 300-400Kč příjemně strávených 10h a ani ten předvídatelný konec nevadil.
654910
Dokážu pochopit, proč se lidem ta hra nelíbila za plnou cenu, protože snad polovina hry jsou animace, ale jinak teda to prostředí, design některých zbraní a historie jsou fakt povedené. Vůbec bych se nezlobil za druhý díl. Za 300-400Kč příjemně strávených 10h a ani ten předvídatelný konec nevadil.
The Order 1886
0 0
reagovat
BTW GOTY bude podle mě Days Gone... To je něco neskutečně nádherného.
654891
BTW GOTY bude podle mě Days Gone... To je něco neskutečně nádherného.
0 0
reagovat
No čekal jsem trochu lepší grafiku, ale snad to byla jen X1/PS4 ukázka.
654888
No čekal jsem trochu lepší grafiku, ale snad to byla jen X1/PS4 ukázka.
0 0
reagovat
Pěkné:)
654885
Pěkné*:)*
0 0
reagovat
654884
[link="https://www.youtube.com/watch?v=gmA6MrX81z4"]Red Dead Redemption 2 Trailer[/link] GOTY
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se