
Haiko dotaz
Neviete v akom stave je teraz Cyberpunk 2077 na PS4? V JRC to majú už asi dva týždne za 900kč a hrozne ma to láka. Ale bojím sa, že sa to nebude dať hrať a mňa to potom nasere. 

|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
Jinak ten jeho post k tomu je k popukání (well, alespoň pro mě
) link takový pasivně agresivní tón.



|
reagují:
kyller
|
reagovat
|

|
reagovat
|
Snáď mu pošlú aj nejaký cash za to. Fascinuje ma, že nikto z ich devs na toto neprišli za celé tie roky. Pritom tie load časy tam boli vždy absolútne šialené... jeden z dôvodov prečo som sa na tú online časť po pár hodinách vykašlal a už to nikdy viac neskúšal.|
reagovat
|
|
reagují:
Godlike
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
a moc se mi líbí kupovat hry na ms store, ať si každej říká, co chce. Mám takhle Forzu Horizon 4, Forzu 7 a můžu hrát jak na PC a na Xbox za jednu cenu. Nechce se mi to kupovat někde jinde, už jen pro možnost hrát to na více zařízeních.|
reagovat
|



|
reagovat
|
Dúfam, že ten Uncharted bude komplet, nie len pôvodná trilógia. To by bolo trochu sklamanie.|
reagovat
|
|
reagovat
|