Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 7041 - 7060 Napsat příspěvek
Souhlas s tím San Andreas - to by byla nej možnost a původní SA, to byl vůbec díl, kde bych měl těch hodin u toho proseděnejch asi nejvíc ze série. Já měl popravdě u čtyřky problém i s příběhem - vesměs, jak píše Guido k pětce, že „mě to prostě nebavilo“. Vykulenej tehdy z toho grafic. skoku, ale ... že bych se k tomu třeba i vracel a dal si ten příběh znovu, ne.

Uvidíme s čím přijdou v šestce. Do tý doby bych ale ještě víc uvítal pokračování skvělýho „Red Dead Redemption“.

654696
Souhlas s tím San Andreas - to by byla nej možnost a původní SA, to byl vůbec díl, kde bych měl těch hodin u toho proseděnejch asi nejvíc ze série. Já měl popravdě u čtyřky problém i s příběhem - vesměs, jak píše Guido k pětce, že „mě to prostě nebavilo“. Vykulenej tehdy z toho grafic. skoku, ale ... že bych se k tomu třeba i vracel a dal si ten příběh znovu, ne. Uvidíme s čím přijdou v šestce. Do tý doby bych ale ještě víc uvítal pokračování skvělýho „Red Dead Redemption“.
0 0
reagovat

PetaBlack

Hodně může být i o vkusu, ale celkově mi přišlo, že se v pětce GTA posunulo mnohem více k nalinkovanému příběhu v kulisách světa, že svět samotný je extrémně statický a plochý a hodně věcí jde proti svobodě hráče (nucené přesuny autem s diskuzemi o ničem, které ale nejdou přeskočit).

Dost těch výtek bych mohl mít i ke čtyřce, jenže čtyřka je z roku 2008 a od ní jsem se dost rozmlsal např. v Saints Row 3 (co se týče města jako sandboxu a co se týče svobody hráče).

Samozřejmě ideál by bylo San Andreas v moderním enginu. Ta hra byla podle mě vrchol otevřené městské akce. GTA IV přidalo zbrusu nový engine, realismus a IMHO proto ubralo pár věcí (autoškolu, zabírání území...), pořád to ale bylo fajn. Jen jsem osobně čekal, že další díl na tom bude stavět.
654693
Hodně může být i o vkusu, ale celkově mi přišlo, že se v pětce GTA posunulo mnohem více k nalinkovanému příběhu v kulisách světa, že svět samotný je extrémně statický a plochý a hodně věcí jde proti svobodě hráče (nucené přesuny autem s diskuzemi o ničem, které ale nejdou přeskočit). Dost těch výtek bych mohl mít i ke čtyřce, jenže čtyřka je z roku 2008 a od ní jsem se dost rozmlsal např. v Saints Row 3 (co se týče města jako sandboxu a co se týče svobody hráče). Samozřejmě ideál by bylo San Andreas v moderním enginu. Ta hra byla podle mě vrchol otevřené městské akce. GTA IV přidalo zbrusu nový engine, realismus a IMHO proto ubralo pár věcí (autoškolu, zabírání území...), pořád to ale bylo fajn. Jen jsem osobně čekal, že další díl na tom bude stavět.
PetaBlack
0 0
reagovat
GTA V úpadek? Mně to přišlo jako dalekej posun oproti IV, kde mě vlastně víc bavili ty dva datadisky.

K Mafii 2 jsem se už nikdy po krátkym rozehrání nevrátil. Kdežto u jedničky jsem tehdy simuloval den po víkendu „marodění“, protože jsem musel vědět, jak to celý dopadne :-)
654690
GTA V úpadek? Mně to přišlo jako dalekej posun oproti IV, kde mě vlastně víc bavili ty dva datadisky. K Mafii 2 jsem se už nikdy po krátkym rozehrání nevrátil. Kdežto u jedničky jsem tehdy simuloval den po víkendu „marodění“, protože jsem musel vědět, jak to celý dopadne :-)
0 0
reagovat

Games.cz

Věčná škoda toho otřesnýho, nepřehlednýho webu, zamrdanýho reklamama víc jak film na Nově...
654689
Věčná škoda toho otřesnýho, nepřehlednýho webu, zamrdanýho reklamama víc jak film na Nově...
Games.cz
0 0
reagovat

GuidoA.

Na Mafii 2 nešahej xD ale GTAV byl obrovský úpadek. Speciálně co se týče "what to do" faktoru.
654677
Na Mafii 2 nešahej xD ale GTAV byl obrovský úpadek. Speciálně co se týče "what to do" faktoru.
GuidoA.
0 0
reagovat
uz dvojka byla hrozna, takze zadny prekvapeni. me sere ze ani gta pet nemuzu dohrat. me to vubec nebavi. tam byl druhej dil nejlepsi, treti nejhorsi a sanko je klasa. tesim se az dam fifu 17. sem naposledy hral 12ku.
654676
uz dvojka byla hrozna, takze zadny prekvapeni. me sere ze ani gta pet nemuzu dohrat. me to vubec nebavi. tam byl druhej dil nejlepsi, treti nejhorsi a sanko je klasa. tesim se az dam fifu 17. sem naposledy hral 12ku.
0 0
reagovat
Jako games povazuji za nejspolehlivejsi herni server.
654675
Jako games povazuji za nejspolehlivejsi herni server.
0 0
reagovat
Recenze Mafie 3 na Games...prostě wau! Konečně rozumnej recenzent co do toho vosího hnízda kopne.
654669
[link="http://games.tiscali.cz/recenze/mafia-iii-recenze-pc-verze-287084"]Recenze Mafie 3 na Games[/link]...prostě wau! Konečně rozumnej recenzent co do toho vosího hnízda kopne.
0 0
reagovat
Já si to akorát včera stáhl na lowzoli, tak snad se k tomu dneska dostanu. Jednička mě bavila hodně ... zas tak moc dobrých hororových her nevychází, takže aspoň že je někdo stále umí.
654600
Já si to akorát včera stáhl na lowzoli, tak snad se k tomu dneska dostanu. Jednička mě bavila hodně ... zas tak moc dobrých hororových her nevychází, takže aspoň že je někdo stále umí.
0 0
reagovat
me taky sosa 10+, ale pro nekoho je 7 giga dat na 10 minut hry celkem moc :)
654555
me taky sosa 10+, ale pro nekoho je 7 giga dat na 10 minut hry celkem moc :)
0 0
reagovat

xxendxx

Tak steam mi sosá 22MB za sekundu 8)
654554
Tak steam mi sosá 22MB za sekundu *8)*
xxendxx
0 0
reagovat

OUTLAST 2 DEMO

Jednicka me nebavila, ale na dvojku se tesim. Na steamu vyslo demo (nestahovat, ma to 7 giga a je to asi 10 minut gameplaye) a ma to paradni blairwitch atmosferu. Doporucuju mrknout na nejakej gameplay. Vypada to celkem pekne a jede to v plnejch detailech i na moji kalkulacce, takze doporucena konfigurace musi bejt nejaka 486ka.

jsem hypnutej
654553
Jednicka me nebavila, ale na dvojku se tesim. Na steamu vyslo demo (nestahovat, ma to 7 giga a je to asi 10 minut gameplaye) a ma to paradni blairwitch atmosferu. Doporucuju mrknout na nejakej gameplay. Vypada to celkem pekne a jede to v plnejch detailech i na moji kalkulacce, takze doporucena konfigurace musi bejt nejaka 486ka. jsem hypnutej
OUTLAST 2 DEMO
0 0
reagovat

Mafia 3

Jedna telegrafická. Zatím jde u některejch lidí (včetně mě) hrát max. 38minut hry. Při přepadení baru v kterém naléváte polévku se hra sekne, nejde s ní nic udělat, jde ressnout, ale vrátite se na stejný místo a hra se znova sekne. Jediný co můžu je rozehrát novej save.

Díky bohu že je to půjčená verze od nevlastního bráchy, ale ten mít radost rozhodně nebude.

Tady tomu maníkovi se stalo přesně to samé....
654551
Jedna telegrafická. Zatím jde u některejch lidí (včetně mě) hrát max. 38minut hry. Při přepadení baru v kterém naléváte polévku se hra sekne, nejde s ní nic udělat, jde ressnout, ale vrátite se na stejný místo a hra se znova sekne. Jediný co můžu je rozehrát novej save. Díky bohu že je to půjčená verze od nevlastního bráchy, ale ten mít radost rozhodně nebude. [link="https://youtu.be/7rPjoMI_5o0"]Tady tomu maníkovi se stalo přesně to samé....[/link]
Mafia 3
0 0
reagovat
Origin má zdarma Dungeon Keepera.
654549
Origin má zdarma [link="https://www.origin.com/irl/en-us/store/dungeon-keeper/dungeon-keeper/standard-edition"]Dungeon Keepera.[/link]
0 0
reagovat
na ty moji kalkulacce bude lock tak na 4 FPS, pokud se to vubec rozjede :D
654531
na ty moji kalkulacce bude lock tak na 4 FPS, pokud se to vubec rozjede :D
0 0
reagovat
Tak Mafie 3 bude mít na PC lock na 30fps...
654530
Tak Mafie 3 bude mít na PC lock na [link="http://www.pcgamer.com/mafia-3-appears-to-be-locked-to-30fps-on-pc/"]30fps...[/link]
0 0
reagovat
Kompletní Company of Heroes na Humble Bundle za 10 doláčů.
654524
Kompletní [link="https://www.humblebundle.com/company-of-heroes-10th-anniversary"]Company of Heroes na Humble Bundle[/link] za 10 doláčů.
0 0
reagovat
Já si aktuálně chrochtám nad Dark Souls III - dá se to úžasně hrát v "bitesize" půlhodinových pauzičkách mezi prací a krásně to odreagovává + konečně se to dá hrát normálně na klávesce (mám ovladač, nechci používat "claw" úchop).
654481
Já si aktuálně chrochtám nad Dark Souls III - dá se to úžasně hrát v "bitesize" půlhodinových pauzičkách mezi prací a krásně to odreagovává + konečně se to dá hrát normálně na klávesce (mám ovladač, nechci používat "claw" úchop).
0 0
reagovat

departed


Alien Isolation je skvele, ale strasne psychicky vycerpavajuce:)

Uz som mal pocit, ze som presiel niekolkymi "finale" a stale nic, tusim, ze som tesne pred koncom, ale uz viac ako rok sa neviem dokopat k tomu to dohrat:D
654465
Alien Isolation je skvele, ale strasne psychicky vycerpavajuce:) Uz som mal pocit, ze som presiel niekolkymi "finale" a stale nic, tusim, ze som tesne pred koncom, ale uz viac ako rok sa neviem dokopat k tomu to dohrat:D
departed
0 0
reagovat
Já chci hudbu a soundtracky! :D
654464
Já chci hudbu a soundtracky! *:D*
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se