Bazi, máš to 3D zapotřebí? http://kultura.idnes.cz/gatsby-uz-nebude-jen-velky-ale-i-trojrozmerny-a-ztvarni-ho-dicaprio-1p0-/filmvideo.aspx?c=A110222_123437_filmvideo_tt *:-*
Když to zvládli zvukově pošéfit na SuperBowlu (loňský The Who jsou nezapomenutelný), tak ozvučit SaplesCenter by zas tak těžký být nemělo... Ale co. Holka si krapet vylepšila reputaci po GRAMMY, i když i tady ji to párkrát ujelo...
562101
Když to zvládli zvukově pošéfit na SuperBowlu (loňský The Who jsou nezapomenutelný), tak ozvučit SaplesCenter by zas tak těžký být nemělo... Ale co. Holka si krapet vylepšila reputaci po GRAMMY, i když i tady ji to párkrát ujelo...