verbst: Co ti vadí? Landa má dobré písničky. To, že byl dřív nácek není důležité, dnes už není a distancuje se od toho. Každý v mládí udělal nějakou blbost ale všichni se vyvijí a Landa se podle mě hodně posunul.
|
reagovat
|





