
Tak dle CSFD to vypadá, že divákům opravdu tuhne krev, ale asi z trochu jiného důvodu 

|
reagovat
|

|
reagovat
|
link|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
...Eben?
neblázni...vetsina lidi, cos vyjmenoval pusobi na klubove urovni a tezko by vyprodavali nejakou vetsi arenu...Hejma aka. Žlutej pes?
komón|
reagovat
|

|
reagovat
|
...ne počkat, to bys musel někoho znát, zapojit mozek a něco srozumitelnýho napsat...to je mission impossible.|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|