Jen tak mimochodem, nevím jestli Landa nácek byl nebo je, s některýma textama Orlíku prostě souhlasím a přitom nechodím kolem a nehajluju. Jeho hudba se mi líbí, i když neumí zpívat, má to nezvyklý drive a dokáže mě to napumpovat.
Objektivně lze říct, že sračky prostě nedělá, subjektivně samozřejmě ano, ale nemůžeš to prohlašovat jako jedinou pravdu.
Jeho cover verze je přiblížení Krylovy tvorby mladší generaci, já v tom vidím jenom plus. Myslím, že je dělal v dobré víře.
A jakákoliv subkultura by všem ostatním měla být úplně u prdele, pokud nechodí kolem a nezapalují lesy, neznásilňují děvy a nevraždí kolemjdoucí.
|
reagovat
|






