sidda
Photoshop fail hlavně u levé ruky té blondýnky (kdo to vlastně je? :D), co stojí vedle Franca. A Mila se taky dost vznáší v prostoru, jinak je to fajn
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
A to navic v po, st a ne jsou budou dva dily naraz, v ut a ct az po ordinaci, ktera bude dle toho ´oskarove´ dilo 
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|