
Loki
taky tak, i teď jsem se slušně smál 

|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
...ono to má v podstate "mainstreamovú" logiku to čo dávajú i keď mnohokrát sa čudujem čo ľudí baví sledovať...|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|