Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 79361 - 79380 Napsat příspěvek
Mila Kunis a Olivia Wilde docela pěkně pózujou :)
560791
Mila Kunis a Olivia Wilde docela pěkně pózujou :)
0 0
reagovat
No mě není jasné proč, když byli všichni na place (resp. ti 4 vlevo se fotili zvlášť) by ve photoshopu měnili polohu ruky nebo umístění Mily na baru. Jako photoshopovaný to je, ale spíš bych řekl teplota barvy, vyhlazování kůže apod. Sice uznávám, že ta ruka vypadá nepřirozeně, ale kolik je takových fotek, kdy někoho vyfotíš a vypadá, že je v naprosto nepřirozené pozici do jaké se nemohl dostat.
560789
No mě není jasné proč, když byli všichni na place (resp. ti 4 vlevo se fotili zvlášť) by ve photoshopu měnili polohu ruky nebo umístění Mily na baru. Jako photoshopovaný to je, ale spíš bych řekl teplota barvy, vyhlazování kůže apod. Sice uznávám, že ta ruka vypadá nepřirozeně, ale kolik je takových fotek, kdy někoho vyfotíš a vypadá, že je v naprosto nepřirozené pozici do jaké se nemohl dostat.
0 0
reagovat
já myslim, že to tak hrozný zase neni člověk si toho na první pohled ani nevšimne. Plus tady je aspoň dobrý, že tam skutečně všichni byli tak jak jsou na té fotce :)
560788
já myslim, že to tak hrozný zase neni člověk si toho na první pohled ani nevšimne. Plus tady je aspoň dobrý, že tam skutečně všichni byli tak jak jsou na té fotce *:)*
0 0
reagovat
Tak jasně, že to je Photoshop, ale po těch letech a za ty prachy, co těm grafikům platí, bych čekal že tam nebudou takový extrémy...
560786
Tak jasně, že to je Photoshop, ale po těch letech a za ty prachy, co těm grafikům platí, bych čekal že tam nebudou takový extrémy...
0 0
reagovat
Já ti nevím, retuše proběhly určitě, ale jako photoshop fail mi tam nic nepříjde.

Edit: Ale jo, to naklíčování je při zvětšení docela viditelné. ?)
560787
Já ti nevím, retuše proběhly určitě, ale jako photoshop fail mi tam nic nepříjde. Edit: Ale jo, to naklíčování je při zvětšení docela viditelné. *?)*
0 0
reagovat
Všechno je to photoshop... vlastně spolu nebyly ani v jedné místnosti....
560785
Všechno je to photoshop... vlastně spolu nebyly ani v jedné místnosti....
0 0
reagovat

sidda

Photoshop fail hlavně u levé ruky té blondýnky (kdo to vlastně je? :D), co stojí vedle Franca. A Mila se taky dost vznáší v prostoru, jinak je to fajn
560784
Photoshop fail hlavně u levé ruky té blondýnky (kdo to vlastně je? :D), co stojí vedle Franca. A Mila se taky dost vznáší v prostoru, jinak je to fajn
sidda
0 0
reagovat

The Vanity Fair’s 2011 Hollywood Issue Cover

560783
[link="http://www.vanityfair.com/images/2011/02/0311-980px.jpg"]Obálka[/link] [link="http://justgarrett.files.wordpress.com/2011/02/justgarrett1.jpg"]Větší foto[/link] [link="http://bcove.me/h9juzgav"]Video[/link]
The Vanity Fair’s 2011 Hollywood Issue Cover
0 0
reagovat

vZeč

např. ve VLC musíš nejdřív nastavit, ať to hraje 5.1 (pravý tlačítko > audio > audio device > 5.1)
560780
např. ve VLC musíš nejdřív nastavit, ať to hraje 5.1 (pravý tlačítko > audio > audio device > 5.1)
vZeč
0 0
reagovat
nepouštim ?)
560779
nepouštim *?)*
0 0
reagovat

vZeč

Třeba že si pustíš film co má 2.0 zvukovou stopu :D
560778
Třeba že si pustíš film co má 2.0 zvukovou stopu *:D*
vZeč
0 0
reagovat
jo sorry... nemyslim domácí kino, jen reprosoustavu 5.1
560777
jo sorry... nemyslim domácí kino, jen reprosoustavu 5.1
0 0
reagovat

kousek teorie

koupim si domácí kino, zapojim ho do zvukovky... v konfiguraci ve woknech nahodim systém 5.1, v testování jednotlivých repráků cinknou všechny... uložim konfiguraci a náhle... hrajou jen fronty... subáč, centrák a zadní nehrajou... čím taková běžná situace může nastat?
560776
koupim si domácí kino, zapojim ho do zvukovky... v konfiguraci ve woknech nahodim systém 5.1, v testování jednotlivých repráků cinknou všechny... uložim konfiguraci a náhle... hrajou jen fronty... subáč, centrák a zadní nehrajou... čím taková běžná situace může nastat?
kousek teorie
0 0
reagovat
Už se nemůžu dočkat:(
560775
Už se nemůžu dočkat*:(*
0 0
reagovat
Je to masakr, uz tak davaji na Nove prd, ted uz to bude vrchol! Podivej se na hodnoceni na csfd :)) A to navic v po, st a ne jsou budou dva dily naraz, v ut a ct az po ordinaci, ktera bude dle toho ´oskarove´ dilo 8)
560773
Je to masakr, uz tak davaji na Nove prd, ted uz to bude vrchol! Podivej se na hodnoceni na csfd *:))* A to navic v po, st a ne jsou budou dva dily naraz, v ut a ct az po ordinaci, ktera bude dle toho ´oskarove´ dilo *8)*
0 0
reagovat
Návrh tématu do MZ Talk: Jak se díváte na to, že od příštího týdne nás televize Nova hodlá pětkrát denně (pondělí, úterý, středa, čtvrtek, neděle) oblažovat tureckou telenovelou Tisíc a jedna noc, navíc v prome time?

5krát denně - PO, ÚT, ST, ČT, NEDĚLE.

Snad týdně, ne.



:D
560772
Návrh tématu do MZ Talk: Jak se díváte na to, že od příštího týdne nás televize Nova hodlá pětkrát denně (pondělí, úterý, středa, čtvrtek, neděle) oblažovat tureckou telenovelou Tisíc a jedna noc, navíc v prome time? 5krát denně - PO, ÚT, ST, ČT, NEDĚLE. Snad týdně, ne. *:D*
0 0
reagovat
to nikdo pořádně neví :D
560767
to nikdo pořádně neví *:D*
0 0
reagovat
Co je to vlastně to Boofi.net???
560766
Co je to vlastně to Boofi.net???
0 0
reagovat
Po dlouhé době česká verze plakátu na IMP awards. link
560765
Po dlouhé době česká verze plakátu na IMP awards. http://www.impawards.com/2011/battle_los_angeles_ver8.html
0 0
reagovat

Loki

Teda mne to príde trápne. Vyzerá to strašne neprirodzene ten smiech a vôbec nie vtipne. Ale možno je to len kvôli tomu, že mám kamaráta, ktorý má najbrutálnejší smiech na svete a pri rozprávaní vtipov mi vždy tečú slzy od smiechu. Tak takéto niečo na mňa už asi nefunguje.:)
560755
Teda mne to príde trápne. Vyzerá to strašne neprirodzene ten smiech a vôbec nie vtipne. Ale možno je to len kvôli tomu, že mám kamaráta, ktorý má najbrutálnejší smiech na svete a pri rozprávaní vtipov mi vždy tečú slzy od smiechu. Tak takéto niečo na mňa už asi nefunguje.*:)*
Loki
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se