
kyller: Pokial ide o toho deduska, tak hej. Ja ked som to videl prvy krat, tak som sa dostal do podobneho stavu ako oni tam.

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
...ono to má v podstate "mainstreamovú" logiku to čo dávajú i keď mnohokrát sa čudujem čo ľudí baví sledovať...|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|