
Přesně, jako se to dělá u všeho. Třeba loni plavky u Dokonalýho úniku atd. Ale tady někdo fakt přemejšlel buď málo, nebo moc 

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

A ta anketa.

|
reagovat
|
|
reagovat
|



|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|