Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 80521 - 80540 Napsat příspěvek
okkac
Vem si s sebou uspávačku - třeba vyděláš nějaký prachy...:D
558196
[b]okkac[/b] Vem si s sebou uspávačku - třeba vyděláš nějaký prachy...*:D*
0 0
reagovat

Kouno

Do Laponska bych se měl v nejbližší době podívat, tak dám vědět, jestli to běhají nějací divocí staříci :))
558195
Do Laponska bych se měl v nejbližší době podívat, tak dám vědět, jestli to běhají nějací divocí staříci *:))*
Kouno
0 0
reagovat
Cože, Ikarie je mrtvá!? :o zamačkávám slzu, sice už nemám tričko, který jsme tam kdysi vyhrál, ale i tak, po 21 letech... Snad to XB-1 vydrží stejně dlouho :+
558194
Cože, Ikarie je mrtvá!? *:o* zamačkávám slzu, sice už nemám tričko, který jsme tam kdysi vyhrál, ale i tak, po 21 letech... Snad to XB-1 vydrží stejně dlouho *:+*
0 0
reagovat
Nevím, jestli už to tady neproběho...
558193
Nevím, jestli už [link="http://www.youtube.com/watch?v=cqoI2eTPCxc"]to[/link] tady neproběho...
0 0
reagovat
Cain1978
The Empire Strikes Back má taky výbornej nápad
558192
[b]Cain1978[/b] The Empire Strikes Back má taky výbornej nápad
0 0
reagovat

vegasss7771

nejvíc se mi páčí, return of the jedi
558188
nejvíc se mi páčí, return of the jedi
vegasss7771
0 0
reagovat
Jeržik: :D
558181
Jeržik: *:D*
0 0
reagovat
vegasss7771
Jo tyhle plakáty od Ollyho Mosse, stejně jako ten na Thora a Pottera najdeš na
téhle adrese
Myslím, že se vyplatí ji do budoucna sledovat.
558180
[b]vegasss7771[/b] Jo tyhle plakáty od Ollyho Mosse, stejně jako ten na Thora a Pottera najdeš na [link="http://www.moss.fm/"]téhle adrese[/link] Myslím, že se vyplatí ji do budoucna sledovat.
0 0
reagovat
558175
[link="http://www.casopisxb1.cz/aktuality/326/"]Filmové plakáty Star Wars[/link]
0 0
reagovat

Jeržik

Taky jsem se zasmál.8)
558173
Taky jsem se zasmál.*8)*
Jeržik
0 0
reagovat

Jeržik

Jessica Alba zrovna nadšeně nevypadala :D
558171
Jessica Alba zrovna nadšeně nevypadala *:D*
Jeržik
0 0
reagovat

Jeržik

:D:D:D:D
558169
*:D**:D**:D**:D*
Jeržik
0 0
reagovat
Dobrej song po ránu.:D link
558167
Dobrej song po ránu.*:D* http://www.videacesky.cz/hudebni-klipy-videoklipy-hudba/the-lonely-island-ft-akon-prave-jsem-mel-sex
0 0
reagovat

xxendxx

Giger a PG-13? To jsem teda zvědav
558163
Giger a PG-13? To jsem teda zvědav
xxendxx
0 0
reagovat

Shipito

Loki: S kamarádama jsme přes shipito několikrát posílaly sluchátka z akcí na amazonu, vždycky bez problému a rychle. Jen počítej s tím, že na celnici na 100% dostaneš napařeno DPH.
558144
Loki: S kamarádama jsme přes shipito několikrát posílaly sluchátka z akcí na amazonu, vždycky bez problému a rychle. Jen počítej s tím, že na celnici na 100% dostaneš napařeno DPH.
Shipito
0 0
reagovat

hal

Obtiznost a znacna cast souboju.. tak o tom bych pochyboval, obtiznost lze nastavit vysokou a jit do souboju je v Crysis proste na tobe, oproti Far Cry te jen do toho nenuti.
558140
Obtiznost a znacna cast souboju.. tak o tom bych pochyboval, obtiznost lze nastavit vysokou a jit do souboju je v Crysis proste na tobe, oproti Far Cry te jen do toho nenuti.
hal
0 0
reagovat
No, je to sice zajímavej projekt, ale moc smyslu tam nevidím
558134
No, je to sice zajímavej projekt, ale moc smyslu tam nevidím
0 0
reagovat

HAL

souhlas, jinak osobně snaze prosadit ty zajímavější, ale přesto přístupné kousky ve školách celkem fandím... když ti lidi uvidí trochu lepší filmy, tak alespoň pochopí, proč jsou dnešní horory sra*ky :D
558132
souhlas, jinak osobně snaze prosadit ty zajímavější, ale přesto přístupné kousky ve školách celkem fandím... když ti lidi uvidí trochu lepší filmy, tak alespoň pochopí, proč jsou dnešní horory sra*ky *:D*
HAL
0 0
reagovat
Grats Avatar link
558131
Grats Avatar [link="http://torrentfreak.com/avatar-crowned-the-most-pirated-movie-of-2010-101220/"]link[/link]
0 0
reagovat
Axis: To je škoda. Na Idnes zaměstnávají samé ignoranty.
558128
Axis: To je škoda. Na Idnes zaměstnávají samé ignoranty.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se