KarelR
Já to taky nepobírám... bral jsem jako jasně dané že všechna ta cenzura je jen kvůli traileru aby ho mohli pouštět před PG-13 filmy...
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

A ta anketa.

|
reagovat
|
|
reagovat
|



|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|