, ale vzhledem k posledním událostem a tomu, že to objednáváš z US, mě spíš trklo, že propadáš poslední módě a chceš Dualshock 3
Imho máš dva gamepady, tak na mě nechoď s otázkou k čemu je někomu ten druhej
...sakra proč se o tom furt bavíme
, ale vzhledem k posledním událostem a tomu, že to objednáváš z US, mě spíš trklo, že propadáš poslední módě a chceš Dualshock 3
...sakra proč se o tom furt bavíme
|
reagovat
|

|
reagovat
|
5 příspěvků zpátky už si to napsal, ale to už v podstatě řešíme moje nepochopení a tvoji pseudo otázku
|
reagovat
|
|
reagovat
|
mě taky. Pod ovladač spadá i herní ovladač, tedy gamepady, joysticky, volanty...
|
reagovat
|



|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
Jinak co vim, tak drive to tolik nedelali, ne? Kamaradka si objednaval uz x-krat a kdysi pry clo neplatila vubec, az posledni tak 2 roky nebo mozna nepresahla tu castku cca 22 EUR...|
reagovat
|
|
reagovat
|