Ravenhorn
Paneboze... nekdy vazne vic premyslej. Tyhle prispevky jsou jak hlusina. ;)
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
A jeste jedna vec, to DPH se take k tomu pripocitava tedy u nas? Kdyz mam tu objednavku, tak tam byla totiz cena 107 dolaru konecna + postovne. Diky|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|