Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 16541 - 16560 Napsat příspěvek
Já bych si dal Deli..Deli a je popr..Deli;)
484615
Já bych si dal Deli..Deli a je popr..Deli*;)*
0 0
reagovat
já bych to promazal. Ty výkřiky novozélanďanů se nedaj číst.:D
484614
já bych to promazal. Ty výkřiky novozélanďanů se nedaj číst.*:D*
0 0
reagovat
hadej dvakrat sherlocku
484613
hadej dvakrat sherlocku
0 0
reagovat

imf

kvůli čemu chceš udržet nervy na uzdě? :o
484611
kvůli čemu chceš udržet nervy na uzdě? *:o*
imf
0 0
reagovat
Ja se snazim drzet nervy na uzde... to je momentalne prace na plny uvazek. ;)
484609
Ja se snazim drzet nervy na uzde... to je momentalne prace na plny uvazek. ;)
0 0
reagovat
imf: přesně takhle jsi chtěl změnit téma?:D
484608
imf: přesně takhle jsi chtěl změnit téma?*:D*
0 0
reagovat
?)
484607
*?)*
0 0
reagovat
Můj milááášššek. :))
484606
Můj milááášššek. *:))*
0 0
reagovat
hm, thats not the point
484605
hm, thats not the point
0 0
reagovat

Fluke

Hm ale já mám. Takže mi stačí koupit mechaniku.
484603
Hm ale já mám. Takže mi stačí koupit mechaniku.
Fluke
0 0
reagovat

Fluke

Hmm neznám ale koukám, že to asi nebude klasická point and click:-
484601
Hmm neznám ale koukám, že to asi nebude klasická point and click*:-*
Fluke
0 0
reagovat

b1aster, Psema

já zase nemám odvahu ke čtyřce:). ale jak jsem řekl, na trojku nedám dopustit, sic krátká, ale intenzivní.:)

ad mechanika, hmm jen 4 tisíce, hmm jen k tomu musím mít ten počítač za 18 klacků, hmm.

mimochodem, adventuristi, kdo to propásl, tak v únoru vychází na Levelu Beyond Good n Evil, to je "must have":+
484593
já zase nemám odvahu ke čtyřce:). ale jak jsem řekl, na trojku nedám dopustit, sic krátká, ale intenzivní.*:)* ad mechanika, hmm jen 4 tisíce, hmm jen k tomu musím mít ten počítač za 18 klacků, hmm. mimochodem, adventuristi, kdo to propásl, tak v únoru vychází na Levelu Beyond Good n Evil, to je "must have"*:+*
b1aster, Psema
0 0
reagovat
No tak u mě je to jasně The longest journey a broken sword 1,2. K těm dalším pokračováním jsem nenašel odvahu.
484591
No tak u mě je to jasně The longest journey a broken sword 1,2. K těm dalším pokračováním jsem nenašel odvahu.
0 0
reagovat
Na starý Broken Swordy nedám dopustit, jen mít čas na trojku a čtyřku, abych si doplnil zbývající vzdělání... chjo. :( Jinak Posel smrti rulez.:)
484590
Na starý Broken Swordy nedám dopustit, jen mít čas na trojku a čtyřku, abych si doplnil zbývající vzdělání... chjo. *:(* Jinak Posel smrti rulez.*:)*
0 0
reagovat
Já z adventur taky nejraději Broken swordy a Monkey islandy. Ale z novějších mě dostal atmosférou třeba Still life, který imho neprávem zapadl. Škoda, že dvojka bude z prvního pohledu, jako Post mortem.. Thunguska mě strašně moc nebavila. Ale největší podíl na tom, že jsem jí zapíchl, měl otravný hlas hlavní hrdinky.

A co se tu objevilo věkové srovnání a konzolové hraní, tak je to imho blbost. Mám spoustu známých od dvaceti do třiceti a někdo paří na pc, někdo na konzoli, někdo na obojím. Takhle to paušalizovat je nesmysl..
484588
Já z adventur taky nejraději Broken swordy a Monkey islandy. Ale z novějších mě dostal atmosférou třeba Still life, který imho neprávem zapadl. Škoda, že dvojka bude z prvního pohledu, jako Post mortem.. Thunguska mě strašně moc nebavila. Ale největší podíl na tom, že jsem jí zapíchl, měl otravný hlas hlavní hrdinky. A co se tu objevilo věkové srovnání a konzolové hraní, tak je to imho blbost. Mám spoustu známých od dvaceti do třiceti a někdo paří na pc, někdo na konzoli, někdo na obojím. Takhle to paušalizovat je nesmysl..
0 0
reagovat
Pak přijde žena, bude chtít koukat na telenovely a máš po prdeli ;)
484587
Pak přijde žena, bude chtít koukat na telenovely a máš po prdeli ;)
0 0
reagovat
ravenhorn > jojo, rikals to jenom v predchozich petadevadesati prispevcich :+
484586
ravenhorn > jojo, rikals to jenom v predchozich petadevadesati prispevcich *:+*
0 0
reagovat
já mám konzoli de facto jako stolní přehrávač. Jedinej rozdíl mezi nima je, že PS3 je hezčí, má sexy zaoblení a spidermanovskej nápis. To mi žádnej jinej přehrávač nenabídne.:D A k tomu ty snadný aktualizace softwaru. Zkrátka pohoda klid.:D
484585
já mám konzoli de facto jako stolní přehrávač. Jedinej rozdíl mezi nima je, že PS3 je hezčí, má sexy zaoblení a spidermanovskej nápis. To mi žádnej jinej přehrávač nenabídne.*:D* A k tomu ty snadný aktualizace softwaru. Zkrátka pohoda klid.*:D*
0 0
reagovat

deiwi

Já jsem computerista. Nejlepší je Blu-ray mechanika, výkonné PC, třeba přes HDMI na porádný LCD nebo projektor + kvalitní ozvučení. :)):D8):D
484584
Já jsem computerista. Nejlepší je Blu-ray mechanika, výkonné PC, třeba přes HDMI na porádný LCD nebo projektor + kvalitní ozvučení. *:))**:D**8)**:D*
deiwi
0 0
reagovat
Blu-ray mechanika do PC jen necelé 4 tisíce. HHHHH. :D8):))
484582
Blu-ray mechanika do PC jen necelé 4 tisíce. HHHHH. *:D**8)**:))*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se