Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 2041 - 2060 Napsat příspěvek

Universal horory

nech sa paci
link

tu v pisomnej podobe :)
link
885651
nech sa paci https://www.youtube.com/watch?v=buB1D4I8tcY&t=2s tu v pisomnej podobe :) https://www.kinema.sk/filmovy-clanok/37161/tema-legendarne-monstra-studia-universal.htm
Universal horory
3 0
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Já jsem oba své kontaktoval už dneska, dřív jsem to nestíhal. Horší období jsem si pro tu výzvu vybrat nemohl no... pardon.
885640
Já jsem oba své kontaktoval už dneska, dřív jsem to nestíhal. Horší období jsem si pro tu výzvu vybrat nemohl no... pardon.
885616
2 0
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Jestli je to pravda a dotyčný na svém profilu nekecá, pak už mám možná i vybráno?
885637
Jestli je to pravda a dotyčný na svém profilu nekecá, pak už mám možná i vybráno?
885616
1 0
reagovat
reaguje na: pepo
A je super! ">link
885635
A je super! https://youtu.be/buB1D4I8tcY?si=PRtiaBI_o0EIWbGK *:+*
885614
1 0
reagovat
reaguje na: pepo
Rozhodně velký, poslouchám jen Jamese Rolfa a ne vše pochytim :+
885630
Rozhodně velký, poslouchám jen Jamese Rolfa a ne vše pochytim *:+*
885614
0 0
reagovat
reaguje na: pepo
To je rozhodně velký zájem :+
885621
To je rozhodně velký zájem *:+*
885614
0 0
reagovat
reaguje na: rollman69
Jeden film ti vybere KARLOS, pauzíroval v prvním kole, tak je určitě plný nápadů :D Opraveno v tabulce.
885616
Jeden film ti vybere KARLOS, pauzíroval v prvním kole, tak je určitě plný nápadů *:D* Opraveno v tabulce.
885588
3 0
reagují: rollman69, Godlike, KARLOS
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
nevidtelny a frankensteinova nevesta su super. keby bol zaujem mam na temu universal hororov urobeny podcast:D
885614
nevidtelny a frankensteinova nevesta su super. keby bol zaujem mam na temu universal hororov urobeny podcast*:D*
885580
4 0
reagují: SHUTTER, (=LIFTY=), HAL
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Minimálně Frankensteinova Nevěsta je pořád naprostá lahůdka :D
885610
Minimálně Frankensteinova Nevěsta je pořád naprostá lahůdka *:D*
885580
3 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Tak ho nahradím rovnou. Jinak připomínám, Gonzi nás odsunul zde do této diskuze. 
885600
Tak ho nahradím rovnou. Jinak připomínám, Gonzi nás odsunul [url=https://www.moviezone.cz/clanek/45983-filmova-vyzva/diskuze]zde[/url] do této diskuze. 
885599
1 0
reagovat
reaguje na: rollman69
Ne_ty není aktivní v žádných kolech.
885599
Ne_ty není aktivní v žádných kolech.
885588
2 0
reagují: mkubalikova
reagovat
reaguje na: rollman69
Myslíš u Filmové výzvy?? Jestli ano zkus prosím znovu napsat dotyčným. Pokud se nebudou ozývat, tak to vyřešíme. ;)
885596
Myslíš u Filmové výzvy?? Jestli ano zkus prosím znovu napsat dotyčným. Pokud se nebudou ozývat, tak to vyřešíme. *;)*
885588
1 0
reagovat
Já stále nemám filmy :(
885588
Já stále nemám filmy :(
0 0
reagovat
reaguje na: holub109
Udělalo, výzvu už mám sice za sebou, ale z těchto děl jsem viděl jen Frankensteina a rád se dovzdelam :+
885580
Udělalo, výzvu už mám sice za sebou, ale z těchto děl jsem viděl jen Frankensteina a rád se dovzdelam *:+*
885571
2 0
reagují: pepo, holub109
reagovat
Na SkyShowtime jsou k dispozici Frankenstein, Mumie, Netvor z černé laguny a pár dalších klasických černobílých hororů. Nevím, kdy to přidali, ale snad to někomu udělá radost:+
885571
Na SkyShowtime jsou k dispozici Frankenstein, Mumie, Netvor z černé laguny a pár dalších klasických černobílých hororů. Nevím, kdy to přidali, ale snad to někomu udělá radost*:+*
7 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

LOTR a pravý konec po zničení prstenu

885564
https://www.instagram.com/reel/CyvOaz3tzEV/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
LOTR a pravý konec po zničení prstenu
1 0
reagovat
Nejstarší jsem našel u traileru na Marley a já:
"Jeden by si myslel, ze pujde o biografii meho oblibeneho Jamajskeho zpevaka a on je tam jakysi pes..."
Jestli je první nevím, ale po tomto si asi nic z té doby hledat nechci:D
885554
Nejstarší jsem našel u traileru na Marley a já: "Jeden by si myslel, ze pujde o biografii meho oblibeneho Jamajskeho zpevaka a on je tam jakysi pes..." Jestli je první nevím, ale po tomto si asi nic z té doby hledat nechci*:D*
9 0
reagovat
reaguje na: KARLOS
Tak tam jsme se sesli oba :D Ale rekl bych, ze jsem komentoval jeste neco driv. Neda se alespon zjistit, kdy se tu clovek registroval?
885553
Tak tam jsme se sesli oba *:D* Ale rekl bych, ze jsem komentoval jeste neco driv. Neda se alespon zjistit, kdy se tu clovek registroval?
885544
1 0
reagovat
reaguje na: KARLOS
Pozrel som si čo bola prvá vec akú som tu ohodnotil a bol to Amazing Spiderman. A skutočne tam je môj komentár!!! :D link Ale či je ozaj prvý to fakt neviem. Nechápem ako si to môžeš pamätať :D :+
885551
Pozrel som si čo bola prvá vec akú som tu ohodnotil a bol to Amazing Spiderman. A skutočne tam je môj komentár!!! *:D* https://www.moviezone.cz/clanek/19094-amazing-spider-man-teaser/diskuze#comment_208817 Ale či je ozaj prvý to fakt neviem. Nechápem ako si to môžeš pamätať *:D* *:+*
885544
4 0
reagovat
reaguje na: KARLOS
ono není až takové scifi si to pamatovat (píše někdo, kdo si to nepamatuje :D), protože povětšinou se člověk registruje kvůli té jedné zásadní věci, co prostě musí sdělit :D
885549
ono není až takové scifi si to pamatovat (píše někdo, kdo si to nepamatuje *:D*), protože povětšinou se člověk registruje kvůli té jedné zásadní věci, co prostě musí sdělit *:D*
885544
2 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se